Wpis z mikrobloga

  • 2976
Każdemu popierającemu nowe mandaty życzę żeby wpadł na panów w niebieskich czapkach zaraz jak wleci z terenu niezabudowanego do wsi gdzie psy dupami szczekają a jedyny dom to ten sołtysa 800m od drogi gdzie mamy ograniczenie do 40km/h.
Może wtedy dotrze do was że polskie drogi to absurd na absurdzie i policja zamiast pilnować ograniczeń w miejscach typu szkoła/przedszkole woli chować się po krzakach w miejscach gdzie można łatwo wyrobić miesięczną normę.
#motoryzacja
  • 250
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Damianowski: Z moich obserwacji wynika, że ograniczenia do 70 na drogach publicznych ustawia się tam gdzie są skrzyżowania niekierowane, czyli w miejscach gdzie możliwe jest krzyżowanie się ruchu czyli w miejscach potencjalnie niebezpiecznych, a do 50 ustawiane są ograniczenia gdzie są przejścia dla pieszych bez świateł i ma to dużo sensu, bo jadąc samochodem stracisz 5 sekund na zwolnienie swojej bryki, a pieszy może stracić życie
Po to stosuje się
  • Odpowiedz
#!$%@?, zawsze w takich wpisach znajdują się mędrcy "wystarczy nie #!$%@?ć"

Powiadam wam, nie istnieje człowiek który nigdy nie przekroczył prędkości

Wasza matka, ksiądz proboszcz, pan policjant po służbie - każdemu się zdarzy, nawet nieumyślnie. Wam też

I obyście wtedy moralizatorzy - trafili na patrol z suszarką w miejscu kompletnie z dupy do robienia statystyk. Zobaczymy jak się będziecie tłumaczyć że zawsze jeździcie przepisowo


@Atreyu: xD myślisz żebym nie przyjął
  • Odpowiedz
@Atreyu: to są #!$%@? wykopki bez aut i prawa jazdy, którzy pewnie wieczorami chodzą jeszcze bez odblasków na przejśćiach xD gdzie gówno widać a #!$%@?ą się bo hur dur pierwszeństwo
  • Odpowiedz
@GrochenMochen:

popieranie szczepien czy dostosowywanie sie do przepisow ruchu drogowego gdzie w Polsce najwiecej ludzi zdycha na drogach to wedlug cieibe zycie pod butem.... ladnie ci tam mozg sprali na tych forach wolnosciowych i inne Zieby


Tobie typie mózg sprali. Nie - w Polsce najwiecej ludzi NIE zdycha na drogach. Ta kategoria nie należy nawet do topki. Żeby nie było, że zaburzenie z powodu covida to dane z
  • Odpowiedz
@GrochenMochen:

2 909 - tyle osób umarło w wypadkach.


Zapomniałem jednego napisać - w Polsce masz nawet prawie 2x większą szansę się zabić samemu (samobójstwo) niż zginąć w wypadku.

A tak w ogóle to 2909 zgonów to 0,074% wśród wszystkich zgonów w Polsce (dalej 2019r). Czyli jest to niecałe 3/4 promila. Także skończ z bredniami.
  • Odpowiedz
@Gumaa umiem stwierdzić kiedy państwo idzie za daleko ze swoim autorytetem i mozliwosciani. Jednak w Polsce kary są za małe jeśli chodzi o mandaty i nowy taryfikator to również śmiech na sali. Bądźmy poważni ale to gówno a nie kary są za takie wykroczenia. Ja bym zrobił próg kary polegający na karze w stosunku do dochodu i już część ludzi miała by włączona wyobraźnię.
  • Odpowiedz
ograniczenie prędkości do 30km/h. Dziękuję i pozdrawiam tego kto ustanawiał to ograniczenie ale pewnie dla was to jest normalne. Paaanie tutaj kiedyś chłop krowy przez drogę przeprowadzał i Heniu Kargulowy to ledwo co syrenką wyhamował...


@K_eM1: no to napisz do starostwa, że uważasz, że obecnie istniejące ograniczenie prędkości na tym odcinku jest wg Ciebie reliktem i wnosisz o zwiększenie dopuszczalnej prędkości do 50 km/h czy nawet do 70 km/h. Zacznij
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Atreyu: to prawda, nie istnieje taki człowiek, który by nie złamał zasad kodeksu drogowego, ale są osoby, które robią to notorycznie. Ja jeżdżę przepisowo i jakos od 15 lat nie dostałem żadnego mandatu. Raz w przeciągu tych 15 lat zostałem zatrzymany, bo wjechałem w zabudowany 68km/h i policja sprawdziła moja przeszłość drogową, a następnie pożyczyła szerokości i puściła wolno w sympatycznej atmosferze. A nawet jeśli, jak opowiadasz mnie złapią kiedyś,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@K_eM1: to idź się #!$%@? zatrudnij w wydziale komunikacji i zmień ten znak. Będziesz w końcu spełniony i zyskasz jakieś 20 sekund życia zaś każdym razem jak tamtędy będziesz przejeżdżał.
  • Odpowiedz
Problem jest taki, że nie wystarczy jeździć zgodnie z przepisami, musiałbyś jeszcze zainstalować w samochodzie 4 kamery patrzące na 4 strony świata. piątą nosić na głowie i wszystko stremować, być gotowym na zmarnowanie swojego czasu w sądzie, bo inaczej policja może po prostu zmyślić wykroczenie, jest pełno filmów, które są tego przykładem.


@r4do5: Rok 2022, ludzie nadal nie mają kamerek w samochodach xDDD.
  • Odpowiedz
@xGreatx: Aha, bo w normalnym kraju to obywatel powinien udowodnić przed sądem, że nie popełnił wykroczenia a zadaniem policjanta jest wymuszanie niesłusznych mandatów.

Jak rozumiem ty masz taki zestaw? Plus jedna kamera na wnętrze jest potrzebna, żeby było widać, że miałeś zapięte pasy i nie rozmawiałeś przez telefon.
  • Odpowiedz
@r4do5: A czy ja coś pisałem o normalnym kraju? Mieszkasz w Polsce i jazda z kamerką to podstawa xD. Możesz nadal jeździć bez ale potem nie płacz, że musisz zapłacić mandat z dupy w cenie kamerki.
  • Odpowiedz