Wpis z mikrobloga

Tvgry to nigdy nie miało jakiegoś wysokiego poziomu. W sumie to tylko Hed i Gambrinus mają filmiki na poziomie. Teksty publikowane na łamach gry-online są na żenującym poziomie.

Jeśli chcę pooglądać filmiki o grach to wolę sięgnąć na YouTube po arhn.eu, quaz, zagrajnik.tv, gameranx czy Eric landon rpg. Mają zdecydowanie lepszą jakość niż to co jest na golu i tvgry.
@powaznyczlowiek: też uwazam że gość ma w miarę ciekawy dobór tematów. Denerwuje mnie clickabitowosc, wypychanie się przed szereg z niektórymi swoimi gownoprzemysleniami i generalnie warsztat dziennikarski (przy założeniu że to co robi ten kanał to dziennikarstwo), ale zdecydowanie bym go nie skreślał.
@arkan997: Nie oglądałem TVGRY od wielu lat aż poszedłem sobie sprawdzić na jutuba co to za pokemona sobie złapali do redakcji różowego.
Znalazłem jakiś losowy film z nią i o kurde nie, to wy tak teraz żyjecie na tym tvgry? Cytuje Mate, wygląda śmiesznie, ma głos beznadziejny do słuchania a na tym polega jej praca żeby wpadać w ucho, żarty nieśmieszne, przechodzi obok tematu jak 8 letni jutuberzy próbujący swoich sił.
@GcIK: A to cofam slowa. Film o Stardew Valley obala moja teorię xD
Zwłaszcza, że stardew nadal ma w sobie nute wyglądu starych JRPG czy nawet samego Harvest Moona. Więc nadal jest to gra z zakresu japońsko wyglądających co potwierdza to co napisałem. 5 gier na krzyż i tyle w jej temacie
@arkan997: W sumie ja np. powiedzmy kwestie wyglądu czy tam głosu/gestów przemilczę ale mnie najbardziej irytuje sama treść. Uogólniając to nie ważne jaki jest temat to będzie pewne, że Jordan odwoła się do produktów Sony/Anime /Japonii, a Julka do tych gier co tam gra. Ja w ogóle nie wiem o czym oni mówią. Ostatnio zrobili najlepsze gry 2021. Spoko to był słaby gier i subiektywny ranking ale gry jakie tam wpadły