Wpis z mikrobloga

Wiem, że ten wpis zginie w odmętach Mirko, ale w związku z tym, że spędzam tu troszkę czasu, może czasem troszkę za długo, chciałem Wam wszystkim życzyć w Nowym Roku spokoju i nieprzebranych pokładów radości prostej. Cokolwiek Was spotka, to pamiętajcie, że i to na 100% przeminie( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego nie warto trzymać się zbyt mocno czegokolwiek.
Życzę Wam ni mniej ni więcej, Spokoju Istnienia..

Trzymajcie się przyjaciele, zwłaszcza gagatki z #medytacja #buddyzm #ogrodnictwo #bielskobiala
  • 16
@KrolWlosowzNosa: mnie kwiaty zaczęły trzymać przy życiu a nie na odwrót ;) szukam celu i pasji by nie oszaleć a natura to moja oaza ostatnio. I tak samo jak Ty czekam na wiosnę i pracę w ogrodzie, który zaczęłam na jesieni zakwiecac (stary ogród który niegdyś był wybiegiem dla burków). Udanego Nowego Roku!
@KrolWlosowzNosa:

Oby Ci zawsze się dobrze powodziło, obyś był szczęśliwy i spokojny. Niech nie spotka Cię żadna krzywda. Niech ominą Cię trudności. Niech ominą Cię problemy. Obyś zawsze osiągał sukcesy. Obyś zawsze miał cierpliwość, odwagę, zrozumienie i determinację, aby stawić czoło nieuniknionym życiowym problemom, trudnościom, porażkom, i pokonać je.

Dla ludzi z tagu medytacja warto siedzieć na wykopie :)