Wpis z mikrobloga

W ogóle byłem wczoraj w #teatr (w mieście stołecznym #warszawa) na spektaklu. Wszyscy elegancko na czas, my też spieliśmy poślady żeby zdążyć, siadamy, selfie, jakieś rozmówki i czekamy.

Mija pięć minut i zaczynam się zastanawiać „o co cho, czemu nie zaczynamy?”, patrzę po widowni i widzę: kolesia, który siedzi bez maseczki i wykłóca się z pracownikiem. W tym momencie wiem, że pieniądze wydane na ten spektakl nie były wyrzucone w błoto.

W pewnym momencie pracownik odpuścił i wyszedł, ale wrócił z dyrektorem teatru, który wkroczył na scenę i zaczął mówić do typa bez maseczki, że nie chodzi o przekonania, o to, kto ma racje, a kto nie, ale nie zaczną przedstawienia dopóki gość maseczki nie założy lub nie wyjdzie. Widownia zaczyna klaskać, a ten buc z widowni nadal siedzi twardo i tylko wymamrotał coś pod nosem. W końcu kilka osób z widowni zaczęło krzyczeć do tego dyrektora żeby na psiarnie dzwonił XD A on, że no w sumie spoko, wyciągnął telefon i poszedł zadzwonić.

Po chwili przyszło czterech byczków, widownia znowu zaczyna klaskać (jeden z policjantów nawet podniósł do góry ręce jak gladiator wchodzący na arenę XD), podchodzą do rzędu tego typa bez maski, a ten nagle spokorniał i bez żadnej dyskusji poszedł za niebieskimi. Gość nam opóźnił spektakl o półgodziny ale świetnie się bawiłem i sam klaskałem (razem z kierowcą autobusu). Przedstawienie też fajne, Na pełnych obrotach w Teatrze Komedia polecam

#heheszki #coolstory #koronawirus #szury #antyszczepionkowcy
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@testowy_test:

@Celsus i tu dochodzimy do sedna, autorowi nie chodzi o bezpieczeństwo, a jedynie o satysfakcję ze zgnojenia innego człowieka.


Tak, zgadza się. Celowo wykupiłem bilety z miesięcznym wyprzedzeniem, zabuliłem trochę więcej niż na bilet do Heliosa w Tanie Wtorki, pojechałem specjalnie do Wawy i ogarnąłem sobie tutaj lokum na ten czas. Wszystko po to, żeby zgnoić człowieka, który opóźnił mój spektakl o półgodziny na wypoku XDDD
  • Odpowiedz
@dziadek_Parowka: miałeśdwa spektakle w cenie jednego. Zazdro :) a tak serio to prawidłowa reakcja dyrektora teatru.

@Krupier: @MrMate: typ kupił bilet do teatru, w którym na bank był regulamin, że trzeba mieć maseczkę na ryju przez cały spektakl i był świadomy tego faktu. Nie zastosował się do regulaminu teatru, więc został potraktowany odpowiednio do swojego zachowania. Jak to leciało - "chcącemu nie dzieje się krzywda"? Jeśli
  • Odpowiedz
  • 1
@Janusz_Lubikwasa gość dostał mandat i tyle. Dorabiasz cokolwiek do tego. A facet był leszczem, bo wyprowadzić go nie mogli dopóki by nie zaczął walczyć. Więc była to gra na nerwy a on skapitulował, więc jak to w powiedzeniu kozak w necie, p---a w świecie.
  • Odpowiedz
gość dostał mandat i tyle. Dorabiasz cokolwiek do tego. A facet był leszczem, bo wyprowadzić go nie mogli dopóki by nie zaczął walczyć. Więc była to gra na nerwy a on skapitulował, więc jak to w powiedzeniu kozak w necie, p---a w świecie.


@MrMate: i ludzie twojego pokroju mają czelność pisać, że to OPowi chodziło tylko o zgnojenie człowieka? xD to co ty napisałeś to idealny przykład "nie bo nie"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Janusz_Lubikwasa: xD ja skomentowałem postawę, bo ta była najgorsza. Albo jesteś za albo przeciw restrykcja, i wypełniasz swoją wole/idee.

Co do komentarza użytkownika to weź je przeczytaj uważnie, bo chyba nie rozumiesz polskiego. Opóźnienie było bo "tak my chcemy" a Twoje prawo jest w dupie. Jeszcze klaskanie xD boję się covida i siedzę w domu całe praktycznie 4fale, a tutaj to jest zwykle cieszenie się bo kogoś biją. Jeszcze teoretycznie
  • Odpowiedz
@dziadek_Parowka: równie dobrze mogą napisać w regulaminie, że trzeba nosić czapkę ( żeby się nie przeziębić
nieważne ile stopni jest w pomieszczeniu i jaka to bedzie czapka ). Z punktu widzenia zdrowotnego ma to wiecej sensu, z punktu widzenia prawnego ma taką samą wartość.
  • Odpowiedz