Wpis z mikrobloga

Mirki jak zrobie zakupy w #morele #xkom #mediamarkt #eurortvagd #saturn czy nawet na #allegro 31 grudnia na fakture vat to ta faktura bedzie z data 31 grudnia czy z data wysylki np. 3 stycznia? Bo chcialbym troche rzeczy jeszcze wrzucic w koszta i sie zastanawiam jak wystawiaja FV? Pamietam, ze niektore firmy chyba od razu, ale inne X dni po wysylce... Jest na to jakas regula?

#b2b #jdg #koszta #faktura
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Silvestre_Cucumeris: a to bardzo różnie. Z mojego doświadczenia wynika, że duże sklepy wystawiają w momencie wydania towaru, a więc mogą ci w styczniu wystawić,
a nawet infywidualni sprzedawcy na allegro miewają z tym problem, choć w tym rogu zgodnie z regulacjami jak uiścisz opłatę to powinieneś mieć fv z datą z tego samego dnia.

Niemniej jakbyś chciał, potrzebował to zapraszam do siebie - wystawi się FV z odpowiednią datą nawet
  • Odpowiedz
@Silvestre_Cucumeris W x-kom jak kupisz dziś do 12 "dostępny" sprzęt i wybierzesz opcję dostawy inną niż odbiór w salonie, to fv ma być na dzisiejszą datę (takie info mają na stronie głównej). W morelach zrobiłem zakupy przedwczoraj i już dostałem informację, że fv będzie z 3. stycznia. :(

Największą pewność dają zakupy stacjonarne, bo wtedy od razu dostajesz fv, więc masz bieżącą datę.
  • Odpowiedz