Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania
Długo nad tym myślałam czy wgl pisać tego posta ale przecież warto spróbować ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mam 21 lat i bardzo chciałabym poznać nowych ludzi, podobnych do mnie. Wyszło mi, że jestem INTJ więc z poszukiwaniami będzie ciężko. Lubię bardzo przedmioty ścisłe np. neurobiologię, chemię, ostatnio zaczęłam elektronikę
i z pomocą taty wkręcam się w spawanie
i lutowanie. Lubię też dyskutować o polityce
i filozofii. Dlatego wolałabym spotkać się
na żywo, niż tylko pisać przez wiele tygodni. Teraz trochę z trudnych spraw, bo zaczęłam chodzić na psychoterapię i biorę leki na poprawę nastroju. Bardzo się cieszę, że zaczęłam tą drogę z psychoterapią bo potrafi otworzyć oczy
na wiele spraw i tak jak u mnie, problemy tkwią
w przeszłości, dlatego jest to świetna metoda leczenia. Wiem, że teraz powinnam się skupić
na psychoterapii i studiowaniu jednak byłoby miło mieć chociaż 1 bliską osobę, z którą mogłabym spędzać czas na hobby, dyskutować czy nawet chodzić razem na siłownię. Mieszkam obecnie w Radomiu ale normalnie to studiuję we Wrocławiu.
#przyjaciele #zwiazki #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #rozowypasek #niebieskipasek #szczescie #rozwoj

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61cd6bba0ed247000a923b21
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 3