Wpis z mikrobloga

Dobra, Mirasy, leci ponowny upload po małych zmianach estetycznych!

Czy będzie Was bawił hermetyczny humor? Się zobaczy!
Czy jest to inspiracja Wielkim Chłopem? No ba!

#outdoor #turystyka #trekking #hamak #camping #biwakowanie #natura #przyroda #mojezdjecie #las hyhy #survival i #bushcraft

Serdecznie przepraszam @dos_badass, który pisał komcia pod poprzednim postem i mu go zniknęło!
Pobierz Afrati - Dobra, Mirasy, leci ponowny upload po małych zmianach estetycznych!

Czy b...
źródło: comment_1640854521kQSC8aUnipUKXDBbiukqmu.jpg
  • 17
Serdecznie przepraszam @dos_badass, który pisał komcia pod poprzednim postem i mu go zniknęło!


@Afrati: teraz to ty mnie pan w dupe pocałuj, tam gdzie majstra!
bo zapomniałem, co wcześniej pisałem. xd
ale uważam, że to jest bardzo zacne, i mnie rozbawiło.
żaden to hermetyczny humor, można być mieszczuchem z dziada pradziada, a smarknąć przy tym.
fotoporadnik jest super.. xD
to nie zabawa dla mieszczuchów?


@pilot1123: ale ja jestem taki prawdziwy.
jak po slubie na żonine szłem pod miasto xD, z bloków, to gęsi od kaczki nie odróżniałem.
w takim buszkraftowym lesie taka kaczka by mnie zeżarła, i wysrała. xD
( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie oceniam, ja z wrogich sił "Ultralight" i fanaberyków "Leave no trace" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pilot1123: a OP coś tu smęcił o hermetycznym humorze... xD
nic nie zrozumiałem, tzn że jestem wzorcowym mieszczuchem.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dos_badass: aa, ok. Bo ja z tagu #turystyka, a nie #bushcraft. U nas się nosi lekkie plecaczki (a nie 3kg Wisporty), nosi puchowe kurteczki (a nie waciaki jak trzeba siedzieć tydzień w deszczu) i kuchenki gazowe, a nie pali wielkich ognisk ze śmieci( ͡° ͜ʖ ͡°)

I mały składany nożyk zamiast ręcznie robionej nożosiekiery polerowanej przez nastolenie córki wielkiego kowala ( ͡° ͜ʖ