Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie ma odwrotu od źle przepracowanego liceum

Osiemnastki, studniówka, pełno imprez, pierwsze wspólne wypady autami po zdobyciu prawka, wyjazdy letnie czy majówkowe, pierwsze miłości, tworzenie się wieloletnich paczek znajomych. To tu powstają wspomnienia na całe życie. Później nie ma już tego luzu i beztroski, a ten okres ciągnie się cały czas za nami...

Jeżeli komuś udało się naprawić życie, przy tym zepsutym okresie, to bardzo proszę się pochwalić.

#przegryw #gehenna #blackpill #rozwojosobistyznormikami #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61cc444c0ed247000a922965
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 49
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: liceum wspominam nieźle, ale z tymi przyjaźniami wieloletnimi to przesadziłeś. Żadna nie przetrwała nawet 3 lat po liceum. Później mieszkałem trochę za granicą i wróciłem do Polski na studia i najlepiej jednak wspominam okres studiów i jakichś 5 lat po studiach (bo jeszcze całkiem beztrosko się żyło). Dziś już jest ponad dekadę po studiach, a wciąż się przyjaźnie z ludźmi których poznałem na uczelni.
@K5vf_gjf9 no nie, dlatego pytałem czy to naprawienie zycia, nie mam zamiaru wydawać kasy bo tyle aż jej nie mam na naprawe ryja, brzydki się urodziłem i brzydki zdechnę ale ruchałem jak coś
@AnonimoweMirkoWyznania:

Osiemnastki, studniówka, pełno imprez, pierwsze wspólne wypady autami po zdobyciu prawka, wyjazdy letnie czy majówkowe, pierwsze miłości, tworzenie się wieloletnich paczek znajomych. To tu powstają wspomnienia na całe życie. Później nie ma już tego luzu i beztroski, a ten okres ciągnie się cały czas za nami...


to trochę za duże uogólnienie i romantyzowanie okresu nastoletniego, ale w większości to prawda. i tak, całe życie zawsze się za tobą ciągnie, a
@rzrbld: ja mam podobnie, z tym że w licbazie oprócz tego że jestem brzydki to bylem najniższy w klasie więc już wtedy wiedziałem że nawet nie warto podbijać, wystrzelilem co prawda w klasie maturalnej i mam 178 cm ale to i tak za mało dla #p0lka w dzisiejszych czasach
@rediws: Jak napiszesz 180cm na tinderze, a masz 178cm to nikt z metrówką nie będzie za tobą latał przecież, kup buty typu Jordany czy coś z grubą podeszwą