Wpis z mikrobloga

wiecej impactu


@fat_american_kid: xD 1. spróbuj napisać to po polsku
2. tak, musk jest wpływowy, tylko to nie jest dobra rzecz, bo jego wpływ na świat jest dość negatywny
3. super, jeff bezos też jest miliarderem, też mu liżesz jajka bez popity z tego powodu? XD czujesz uległą niższość wobec każdego, kto ma więcej pieniędzy niż tyi? to chore. dość popularne na wykopie, ale nadal chore
eksploruje kosmos?


@fat_american_kid: ? co robi? XD na razie z sukcesów w tej materii, to na koncie ma wypierdoienie samochodu elektrycznego w przestrzeń kosmiczną i zasranie nieba starlinkami, które nie są nikomu potrzebne

wydaje setki milionow na r & d?


Wydawanie pieniędzy to jeszcze nie jest nic godnego poklasku. Elizabeth Holmes też wydawała setki milionów na R&D i jak to się skończyło? (:

Przede wszystkim to jest typ, który przypisuje sobie
xD? przeciez on jako pierwszy opanowal wracanie boosterow na ziemie, przypisywanie sobie cudzych osiagniec xD Tesla rozwija sie teraz dzieki niemu xD tak juz bywa ze czasami wywala sie osoby z zarzadu, starlinki nikomu niepotrzebne? XD wiele osob korzysta dzieki temu z internetu tam gdzie nie dochodzi xD wyslanie przez prywatna firme astronatuow w kosmos to tez jest przeciez nic XD jestes zwyklym debilem ze az szkoda mi sie klocic z toba
@zwei: twój tekst powyżej jest błędny na tylu płaszczyznach, że to się w głowie nie mieści. Ty tak na serio myślisz, czy trolujesz w najlepsze? Bo aż wierzyć mi się nie chcę, że to jednak brak wiedzy...

co robi? XD na razie z sukcesów w tej materii, to na koncie ma wypierdoienie samochodu elektrycznego w przestrzeń kosmiczną


- SpaceX obecnie posiada najpotężnijszą rakietę w użyciu - Falcon Heavy
- SpaceX posiada
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dupinka5000: jak będę miał czas, to odpowiem. Jak odpowiem, to zawołam.

Mogę w tej chwili odpowiedzieć na ostatnie pytanie @anonimowy_programista: jeżeli za sprawą elona będzie jakakolwiek ludzka baza na Marsie to zjem swoją czapkę. Jeżeli neuralink pomoże choć jednemu człowiekowi w odzyskaniu sprawności, to zwrócę mu honor. Jeżeli Tesla będzie w najbliższych 5 latach na piątym poziomie autonomiczności to również się pokajam. Tak samo jeżeli SpaceX okaże się długoterminową (powiedzmy
Jeżeli Hyperloop w formie próżniowych rur z szybkimi pojazdami wypali gdziekolwiek na sensownym odcinku,


@zwei: Elon nie realizuje żadnego Hyperloopa. Jedyne co zrobił Elon w tym zakresie, to opisał pomysł, opublikował w formie WhitePaper... i SpaceX organizuje (albo organizował) coroczny konkurs dla studentów w tym zakresie. Sam Elon ani żadna z jego firm nigdzie nie realizuje tego komercyjnie.

Elon porzucił hyperloop więc się nie liczy do hejtu Elona IMO


On nigdy
oszczędnością w ramach lotów kosmicznych.


@zwei: ale SpaceX już jest oszczędnością. Gdyby nie SpaceX, rząd stanów zjednoczonych musiałby płacić kilkukrotnie więcej innym firmom/krajom. Boing ze swoim dużo droższym Starlinerem ma już chyba 2 lata opóźnienia.

Nasa obecnie płacić by musiała 86M USD za każdego astronautę wysłanego na ISS. Gdzie SpaceX w tej cenie wysyła cały statek, który średnio transportuje 4 osoby, a może nawet 7.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anonimowy_programista: ok, nie hejtuje elona za Hyperloop (poza artykułem początkowym), ale jeżeli na tej podstawie coś rzeczywiście odniesie sukces to będzie punkt dla niego.

Co do oszczędności SpaceX, to mówię o dłuższym okresie, bo cenę dumpingową to moze sobie ustalić każdy kto ma kupę sałaty.