Wpis z mikrobloga

Byłem dziś u mireczka @stolek_krk wymienić akumulator.

Wszystko zrobione bardzo profesjonalnie, wymiana za darmo, do tego pomiar parametrów przed włożeniem, wyczyszczenie mechaniczne klem/styków, spryskane jakimś szprejem, podpięcie, potem adaptacja do komputera samochodu i jeszcze test/pomiary pod obciążeniem. Tak więc jak ktoś ma problem z aku - bardzo polecam tego allegrowicza! (byłem osobiście, ale też robią podmiany mobilnie). Jest specem w tej dziedzinie.

#krakow #mechanikasamochodowa
marcelpijak - Byłem dziś u mireczka @stolekkrk wymienić akumulator. 

Wszystko zrob...

źródło: comment_1640713754oC1RkOL0HlArY8CPMInHWf.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stolek_krk: hej, mam w perspektywie kupno akumulatora, jestem z KRK, pacjent to BMW e88, 118i n43b20a, dokupiłem właśnie kamerkę i najwyzsza pora wymienić aku bo już się czasem dopomina kontrolką, że słaby. Możesz mi powiedzieć jakiego rzędu jest to koszt i czy trzeba go programować? Kiedyś szukałem jak zaprogramować w inpie i nie znalazłem nic więc mam podejrzenie że może jednak się nie programuje w moim modelu. Start-Stop mam wyłączony
  • Odpowiedz
@grap32: @marcel_pijak: ale adaptacja czego? Straszna bzdura z tą adaptacją. Niby w czym miało by to pomoc? To tylko bateria. Jeżeli wsadzony jest taki sam model o takich samych parametrach jakie maja być to nic nie trzeba zmieniać ani adaptować.
  • Odpowiedz
@pan_welniak: Może gdyby np wsadzić 72Ah zamiast 50Ah to może trzeba dać znać komputerowi ale wydaje mi się ze to nic nie zmieni, raczej kwestia tego ze ASO bierze za to hajs i na wszystkim trzeba zarobić. Głupia ładowarka z Lidla za 49zl wie jak ładować dowolne aku to wątpię żeby BSI komputera nie wiedziało
  • Odpowiedz
@stolek_krk hej, czy sa powody do wymiany oryginalnego akumulatora jeżeli samochód odpala nawet po kilku dniach na mrozie? jakie mogą być objawy słabego akumulatora, ale takiego jeszcze "ciągnącego", zastanawiam się, mam 12 letni samochód, aku od nowości.
  • Odpowiedz
@xevske: podam Ci przykład u siebie - mam auto 4.5letnie z start-stop benzyna. Stoję na codzień w garażu czasem nawet po kilkanaście dni i nic nie odczuwam. Ostatnio byłem u znajomych na weekend i przy odjeździe od nich zauważyłem, ze silnik kręci dosłownie z 0.5-1sekunde dłużej niż w garażu bo w nocy było -5. Możliwe ze przez to potem bardziej się męczą podzespoły przy odpalaniu, a po kilku dniach po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DamianDamian334: wiesz, ze jak masz dwa komplety kół to też musisz je wyważać co jakiś czas?
Robisz to sam czy ci ręce przy dupie pourywało?

Brak narzędzi nie usprawiedliwia według ciebie.
  • Odpowiedz