Wpis z mikrobloga

Byłem dziś u mireczka @stolek_krk wymienić akumulator.

Wszystko zrobione bardzo profesjonalnie, wymiana za darmo, do tego pomiar parametrów przed włożeniem, wyczyszczenie mechaniczne klem/styków, spryskane jakimś szprejem, podpięcie, potem adaptacja do komputera samochodu i jeszcze test/pomiary pod obciążeniem. Tak więc jak ktoś ma problem z aku - bardzo polecam tego allegrowicza! (byłem osobiście, ale też robią podmiany mobilnie). Jest specem w tej dziedzinie.

#krakow #mechanikasamochodowa
marcelpijak - Byłem dziś u mireczka @stolekkrk wymienić akumulator. 

Wszystko zrob...

źródło: comment_1640713754oC1RkOL0HlArY8CPMInHWf.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
@stolek_krk Hej, ostatnio padł mi akumulator i zauważyłem, że w moim mieście są tylko dwa punkty z wymianą akumulatorów. Do tego obydwa po jednej stronie miasta. Miasto nie jest duże około 80 tys. mieszkańców + okoliczne wioski. Chciałbym otworzyć punkt w mojej okolicy ktora jest "sypialnia miasta". Uważam, ze moj punkt byłby w dużo lepszym miejscu niz tamte dwa. Probelm jest taki, ze nie mam pojęcia o tym biznesie. Z handlem
  • Odpowiedz
@stolek_krk: Ziomek chce wymienić akumulator w audicy a4 b8 - wszędzie pisze, ze trzeba kodować to w sterowniku jakims - co się stanie jak się to kodowanie oleje? Ja mysle, ze nic i jacys faryzeusze to wymyslislii
  • Odpowiedz
Typowy polak z ciebie. Pokażę wszystkim sąsiadom jaki to kozak jestem, że pod blokiem SAM wymieniam akumulator, gdy na zewnątrz jest -8*C ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zajebiste masz podejście, ale ja wolę zarabiać na czymś innym, a usługi których nie chce mi się robić - zlecać innym. Kto bogatemu zabroni.


@marcel_pijak: Ja kiedyś wymieniałem rozrusznik przy -15 w Peugeot 106 1.1, panie jakie zło, dostępu żadnego,
  • Odpowiedz