Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak bardzo jestem kukoldem będąc z dziewczyną, która wysyłała kiedyś nagie foty swojemu ex, których na pewno nigdy nie skasował, a mi 0 i nie pozwala zrobić żadnego zdjęcia, bo twierdzi, że zmądrzała i że nie powinna tego robić? Jak zareagowalibyście w tej sytuacji? Nie zależałoby mi na tych zdjęciach, gdyby nie poczucie bycia frajerem.

#pytanie #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ca38ff0ed247000a920af8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 16
ŚwietlistyJegomość:

Zostaw tę biedną dziewczynę, nie zasługuje na kogoś, kto ma "poczucie bycia frajerem" zamiast zdrowej samooceny.


@LetticeDeVries: wy naprawdę wszystkie macie jeden program wgrany w mózg XD za kazdym razem gdy facet ma jakies watpliwosci co do zachowania kobiety, a szczegolnie jej przeszlosci to hurdur powinna cie zostawic zakompleksiony dzieciaczku XD

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
LojalnaRozowypasek: Przy pierwszym chłopaku nie znamy jeszcze swoich granic ani nie wiemy, czy możemy być asertywne. Motyle w brzuchu to nowość, jak naćpanie, nie umiemy mieć nad sobą kontroli. Po rozstaniu patrzymy na wszystko z innej perspektywy i przy kolejnych motylkach już mamy świadomość, że hormony nami manipulują i uczymy się temu opierać. Według mnie to nie ma nic wspólnego z miłością, a rzeczywiście z dojrzeniem.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua