Wpis z mikrobloga

@klamkaodokna jeśli ważysz te 100/110kg to ja osobiście bym brał rękawice minimum 14oz jak nie 16oz :) osobiście przy wadze 95/100kg używam 16oz i jestem zadowolony - pamiętaj, że chodzi o bezpieczeństwo Twoje i osób z którymi będziesz potencjalnie trenować

@9866666
@tomek_27
@dansemacabre777
Polecacie koledze rękawice 12 a takie rękawice to u nas "szczury" po 50kg noszą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@klamkaodokna większość rękawic się nadaje, po prostu 16 są większe przez co trudniej będzie skrzywdzić przeciwnika plus generalnie lepsza osłona dłoni - z drugiej strony waga takiej rękawicy w pewnym stopniu ogranicza szybkość dlatego warto mieć zawsze dwie pary- w każdym razie ja bym raczej nad tym póki co się nie zastanawiał i brał 16oz lub 14oz - będą najbardziej uniwersalne
@klamkaodokna powiem Ci tak - lepiej zwykle owijki, te żelowe to taki trochę wynalazek i np w moim wypadku nie było opcji żeby wcisnąć rękę w tej rękawicy żelowej do środka. Weź normalne bandaże 4/5m

Rękawice też trochę podejrzanie wyglądają- szczególnie te zapięcie trochę jak zabawka. Nie wiem ile chcesz wydać ale z tańszych rekawic wydaje mi się, że celował bym w Bushido - potem można jakieś Venumy wyrwać, drożej już jakieś