Wpis z mikrobloga

możesz mi uwierzyć na słowo, że jest tak jak mówię? nie mam interesu w tym, żeby Cię okłamywać.


@sadistikexekution: Całkowicie nie mam z tym problemu. Tylko chciałbym zobaczyć odzwierciedlenie tego np. podczas przyszłych wyborów w programach partii lewicowych.

podtrzymują go toksyczni mężczyźni i oportunistyczne kobiety, a zwalcza go
  • Odpowiedz
Ale miło się ogląda jak prawaki po stokroć udowadniają

@Faraluch: jestem #!$%@? lewusem. Ale oczywiście, walka o prawa mężczyzn jest prawicowa. Walka z tradycyjnym podejściem do męskości i #!$%@? rolami płciowymi jest prawicowa. Walka z konserwatyzmem jest prawicowa. xD
Prawa mężczyzn nie są przeciwieństwem praw kobiet. No, ale już mnie zaszufladkowałeś. Jestem prawakiem, bo krytykuję lewicową świętość.
Jakbym był prawakiem, to bym krzyczał, że chłop ma być chlop i się ciotom w rurkach w dupach przewraca xD

szkoda że ta głupia lewica ma nawet na to czego ponoć NIGDY nie zauważyli
  • Odpowiedz
@kilemile: feminizm nie jest antykonserwatyzmem, tylko ruchem na rzecz zlikwidowania założonej kiedyś przewagi jednej płci biologicznej nad drugą i wynikających z tego ograniczeń wolności (i to dla przedstawicieli obu płci!). założenie, że teoria feministyczna dąży do wyjaśniania sensu życia wynika z traktowania feminizmu jako grupy interesu i błędnego przeciwstawiania go innym doktrynom.
  • Odpowiedz
seksizm i rasizm są zjawiskami systemowymi, dlatego nie mogą występować wobec tych grup,


@sadistikexekution: w sensie, jako białas nie mogę doświadczyć rasizmu w takich Chinach czy Japonii, jeśli ze względu na mój kolor skóry, ktoś nie wynajmie mi mieszkania, nie przyjmie do pracy albo będzie utrudniał załatwianie biurokratycznych spraw?
Jeśli podczas katastrofy statku czy samolotu, będę ratowany na samym końcu albo nie dostanę szalupy ratunkowej, na rzecz kobiet, to nie
  • Odpowiedz
@Malkof: może po prostu Twoje sedno było nieco mniej sedniste, niż Ci się wydawało. Ty chcesz sobie ponarzekać na gupie baby – nie o tym jest ta dyskusja i od tego masz cały wykop poza akurat rozmową ze mną. odpowiedź na Twoje wnioski „na oko” zawarłam już w pogrubionym zdaniu na końcu poprzedniego posta.
  • Odpowiedz
czekaj, co?


@rybsonk: Są osoby identyfikujące się z inną płcią niż biologiczna. Są osoby identyfikujące się z innym stanem umysłu niż u osoby dorosłej. Przy tej drugiej kategorii wstrzymał bym się z prawem do adopcji.
  • Odpowiedz
@CyfrowyD:

Ciężko mi jakoś zauważyć takie osoby z drugiej strony dyskusji (np. wśród feministek, a szczególnie w artykułach które piszą).


ponieważ incele to troszkę coś więcej niż luźny zbiór mężczyzn uznawanych za nieatrakcyjnych przez płeć przeciwną; i co gorsza sami konsekwentnie dbają o to, żeby pogorszyć swoją indywidualną sytuację względem kobiet, jak i swój wizerunek jako grupa.
poza tym zakres rzeczonej dyskryminacji mężczyzn też jest mocno przesadzony albo oparty na nieodzwierciedlających realiów zjawiskach
  • Odpowiedz
@CyfrowyD: no to są fetysze, jakieś dziwactwa ale co to ma do dysforii płciowej? Czy rodziców hetero którzy lubią zloty swingersów też należy pozbawiać praw?
  • Odpowiedz
no to są fetysze, jakieś dziwactwa ale co to ma do dysforii płciowej?


@rybsonk: Dla mnie w skrócie po prostu nie identyfikują się jako osoby dorosłe (zresztą sami się tak identyfikują w większości filmów). I w takim stanie nie powinny sprawować opieki nad dzieckiem (nie wyobrażam sobie osoby z pierwszego filmu zostawić samej z dzieckiem).

Czy rodziców hetero którzy lubią zloty swingersów też należy pozbawiać praw?


@rybsonk: Jeżeli
  • Odpowiedz
@CyfrowyD: ale nikt na świecie nie postuluje, że to jest w porządku, poza jakimiś nawiedzonymi ekstremistami. Powiedz mi, czy nierówny wiek emerytalny, większa ilość samobójstw mężczyzn i to, że 90% spraw o przyznanie opieki nad dziećmi wygrywają kobiety jest spoko?
  • Odpowiedz
3. Depresja mężczyzn, incelizm to gigantyczny problem, nazwałem go problemem XXI wieku.


@Malkof: Też tak uważam, ale póki co nikt nie prezentuje rozwiązania. It's all fun and games pierwsze 10-20 lat pewnie kiedy na miejsce jednego bolca masz 20tu kolejnych. Robi się mniej przyjemnie jak faceci na wzór USA popadają w długi żeby zaimponować kobiecie (i część z nich pewnie się wiąże z nimi nie wiedząc, że za chwilę czar
  • Odpowiedz