Wpis z mikrobloga

Na jakiejś grupce na fb o ankietach padło pytanie "z kim spędzisz sylwestra?", najpopularniejszą opcją z chyba 70% głosów było "ze znajomymi", a zaraz po niej było "z drugą połówką". Tylko jakieś 5% osób zaznaczyło że spędzi samemu/z rodziną.

Ehh, tylko sie zdołowałem, normicy będą balować, a przegryw kolejny rok w samotności. I tak co rok.
#przegryw #samotnosc #depresja #sylwesterzwykopem
Pobierz
źródło: comment_1640617807QJstBk4r4O60UC18n8eMmV.jpg
  • 20
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: na jedną imprezę chciał mnie wkręcić brat, on ma żonę i chyba chce mnie wyciągnąć ze #!$%@?, ale co bym tam robił sam, większość to były pary, więc bym siedział sam przez 90% czasu

Druga impreza to chciał mnie wkręcić kolega z którym sie widuję raz na miesiąc, ale to właśnie była impreza typu oskariat a ja nie lubię takiego towarzystwa, bo większość z nich to są pozerzy dla których
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: Spędzałem od parunastu lat sylwestra sam i zawsze miałem pare dni wcześniej takiego social doła i pisałem na wszystkich tinderach fejsbukach żeby nie być samemu 2 lata temu spędziłem sylwestra ze znajomymi i nieznajomymi w większości duża impreza na emigracja i #!$%@? nigdy więcej, siedziałem tam jak dzik bo wszyscy śmieszkowali a ja się bałem obcych były laski które do mnie zagadywały a ja im odpowiadałem na pytania jak uczniak
Chciałbym mieć 2-3 znajomych, z którymi mógłbym się w ten dzień spotkać i kulturalnie porozmawiać i pośmiać się przy wódeczce, ale niestety nigdy takich nie miałem.


@psycha: ja to samo, tylko grupka znajomych mi do szczęścia brakuje, ale nie dane mi było ehhh każdy sylwek w domu