Wpis z mikrobloga

Zmaierzam przed nowym rokiem zrobić zapasy różnych alkoholi z dyskontów do drinków. Ginu mam już w opór, whisky Western Gold 5 YO z Lidla, Aperole z Biedry i Kauflandu

Ale zastanawiam się na białym rumem bo tego dotychczas nie kupowałem, oprócz 1 butli Bacardi Spiced.
Chciałbym kupić jakiś biały rum z któregoś z supermarketów, widziałem że każdy z nich ma sówj odpowiednik za około 35 - 40 zł.
Czy ktoś z Was pił któryś i jest w stanie jakiś polecić?

Zdjęcie poglądowe

#alkohol #pijzwykopem #rum #alkoholizm #lidl #biedronka
Zabi96 - Zmaierzam przed nowym rokiem zrobić zapasy różnych alkoholi z dyskontów do d...

źródło: comment_1640615563Qca6VLBVzOS1CzGFT1G1TH.jpg

Pobierz
  • 10
@Zabi96: koniecznie biały? Znaczy jeśli do drinków to tak, osobiście to Bacardi albo Captain Morgan piłem. Ale osobiście wolę Spiced Morgana, jeśli ma być samotny
wódy nakup najtańszej w opór


@giorgioborgio: Kupiłem już 170 butelek Moroshy na wesele w 2023

Generalnie biały rum w tej cenie do drinków, to chyba nie ma znaczenia co weźmiesz. Ja bym brał w kolejności: 4, 2, 3, 1, 5


@odysjestem: Dlatego szukam czegoś z supermarketów, a zdjęcie tylko dla uwagi :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Gdyby ktoś trafił na wątek to polecam Mangoustan's z Auchan, butelka 1l w zależności od sklepu kosztuje od 55 do 65 zł i naprawdę świetnie pasuje do Cuba Libre