Wpis z mikrobloga

Prawaki: kultura gwałtu nie istnieje, to wymysł lewactwa!
Też prawaki:

Jest akcja jest reakcja, wysyła zdjęcie o podtekście erotycznym to niech potem nie płacze. Nie bronię tego zboka, ale powinna się z tym liczyć


Nie bronię zboka, ALE jeśli kobieta nie nosi burki to sama prosi się o napastowanie seksualne xD

wrzucając tego typu zdjęcia na ten portal i jeszcze nie pojmować jakie konsekwencje mogą sie z tym wiązać


pamiętajcie dziewczyny, wrzucając erotyczne zdjęcie automatycznie oznacza to chęć otrzymania fifloka od stulei na PW! ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak jesteście w bikini na plaży to zapraszacie do seksu!
#rozowepaski #niebieskiepaski #bekazpodludzi #kulturagwaltu
Gwendeith - Prawaki: kultura gwałtu nie istnieje, to wymysł lewactwa!
Też prawaki:
...

źródło: comment_1640599056RPFmrYSRY50dT8RtN2GtwA.jpg

Pobierz
  • 162
@Gwendeith: Tłumacze i wyjaśniam.

1. Wysyłanie zdjęć narządów płciowych do nieznanej kobiety, która nie wiadomo, czy sobie tego życzy powinno być przynajmniej napiętnowane społecznie, a być może powinno podchodzić pod molestowanie seksualne, które jest karalne.
Najłagodniej pisząc, jest to jakieś "#!$%@? umysłowe" tych gości.

2. Pozowanie dupą, na tle świątecznej choinki jest jakąś łagodną formą atencyjnego ekshibicjonizmu znanego z Instagramu, który nie musi się wszystkim podobać, zwłaszcza na portalu, w którym
Moim zdaniem obie "działalności" faceta wysyłających benki, czy kobiet wstawiających publiczne zdjęcia, gdzie na pierwszym planie widać zadek jest jakąś patologią, mniejszą, czy większa. Są siebie warci i tyle.


@Serghio: Nie no spoko, kobiece zachowanie "niekulturalne" i "niegrzeczne" zasługuje na męską odpowiedź zachowaniem "godnym napiętnowania społecznego" i "podchodzącym pod molestowanie seksualne".
XD
Też prawaki:


@Gwendeith: W sumie ... a masz nick tego gościa? Bo statystycznie ma większe szanse być z neuropy.

Co do samej kultury gwałtu to ... czego Ty oczekujesz? Generalnie polska jest na końcu listy państw jeżeli chodzi o ilość przemocy wobec kobiet. Kraje zachodnie mają też wyższe statystyki gdyby patrzeć na molestowanie. Niemniej należy zachować jakąś rozwagę. Feministki mają jakieś urojenia, że będą mogły wszystko i nigdy nie poniosą konsekwencji.
@ZaQ_1: Tak spermiarzu, bo ta dziewczyna na zdjęciu w gruncie rzeczy jest ubrana. Jest to zdjęcie moim zdaniem nieodpowiednie, ale, gdy zobaczy to jakieś dziecko, to się jeszcze jakoś "wybroni", a wysyłanie nagiego przyrodzenia do obcych jest bardziej "#!$%@?".

Idź na ulicy i pokaż losowej kobiecie swoje przyrodzenie, która akurat ma rajstopy i "miniówkę" ponad kolana. Mogę uważać, że dana kobieta ubrała się nieprzyzwoicie do danej rangi wydarzenia, ale pokazywanie przyrodzenia
@Gwendeith: Czy gwałt jest zły? Jest.

Czy chodzenie w wyzywającym stroju jest proszeniem się o kłopoty? Jest.

Czy gwałciciel jest zły i nie ma dla niego usprawiedliwienia? Nie ma.

Czy chodzenie w wyzywającym stroju w niebezpiecznych dzielnicach jest ryzykowne? Jest.

Czy byłoby super gdyby kobiety mogły chodzić nago i nikt ich nie zaczepi? Byłoby.

Czy kiedykolwiek tak będzie? Nie, nigdy tak nie będzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gwendeith: ja nie rozumiem ludzi siedzących na tym portalu już od dobrych kilku lat. Narzekanie na zachowania które się nie podobają to jak płachta na byka xd jak dupa chcę atencji to jej nie dawajcie atencji. W końcu przestanie #!$%@?
kobiety nie wymyśliły szpilek dzbanie xD wysokie obcasy pojawiły się w starożytności i nosili je wyłącznie mężczyźni, wysoko urodzeni. Pomagały się utrzymać w strzemionach. Polecam trochę poczytać przed pisaniem głupot


@nika_blue: no pacz, a ja swoją opinię zbudowałem na podstawie zajęć z antropologii prowadzonych przez kobietę

ps. obrażanie innych w tak głupi sposób nauczyłaś się skąd? od rodziców?
kobiety nie wymyśliły szpilek dzbanie xD wysokie obcasy pojawiły się w starożytności i nosili je wyłącznie mężczyźni, wysoko urodzeni. Pomagały się utrzymać w strzemionach. Polecam trochę poczytać przed pisaniem głupot


@nika_blue: no nie mogę z twojej "wiedzy" i wysokiej "kultury" osobistej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aż tak ciężko być przez minutę kulturalnym xD?

O wiedzy nie wspomnę :p Chociaż śmieszne jest, że w zasadzie to nawet mi