Wpis z mikrobloga

Prawaki: kultura gwałtu nie istnieje, to wymysł lewactwa!
Też prawaki:

Jest akcja jest reakcja, wysyła zdjęcie o podtekście erotycznym to niech potem nie płacze. Nie bronię tego zboka, ale powinna się z tym liczyć


Nie bronię zboka, ALE jeśli kobieta nie nosi burki to sama prosi się o napastowanie seksualne xD

wrzucając tego typu zdjęcia na ten portal i jeszcze nie pojmować jakie konsekwencje mogą sie z tym wiązać


pamiętajcie dziewczyny, wrzucając erotyczne zdjęcie automatycznie oznacza to chęć otrzymania fifloka od stulei na PW! ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak jesteście w bikini na plaży to zapraszacie do seksu!
#rozowepaski #niebieskiepaski #bekazpodludzi #kulturagwaltu
Gwendeith - Prawaki: kultura gwałtu nie istnieje, to wymysł lewactwa!
Też prawaki:
...

źródło: comment_1640599056RPFmrYSRY50dT8RtN2GtwA.jpg

Pobierz
  • 162
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
@Gwendeith: Mam kilka problemów z tą piramidą. Po pierwsze - kobiety też gwałcą, jednak ten feministyczny twór zdaje się być skierowany przeciwko mężczyznom. Po drugie - nie uważam, że niektóre z tych zachowań powinny się w niej znajdować. Po trzecie - czy żyjemy też w kulturze prostytucji? Bo podobną piramidę mogę stworzyć o najstarszym zawodzie świata. Albo w kulturze kobiecych zdrad? Toż jestem pewien, że więcej kobiet zdradziło partnerów, niż
  • Odpowiedz
żartowanie z gwałtów i męskie przechwałki stawiane jako coś najgorszego


@szczuro187: to podstawa piramidy, weź patrz na co patrzysz ʕʔ Od tego się zaczyna, od normalizacji.
  • Odpowiedz
jak tam gwałty na squotach, już rozliczone czy chłop przeniesiony na inny squot? No i co z Jasiem Kapelą i jego przyjaciółmi gwałcicielami?


@wpisynienawisci: gościu powinien usłyszeć zarzuty, a nie robić akcje jak księża z parafii do parafii i po problemie. Jaś Kapela? Nie lubię go.
  • Odpowiedz
pamiętajcie dziewczyny, wrzucając erotyczne zdjęcie automatycznie oznacza to chęć otrzymania fifloka od stulei na PW!


@Gwendeith:
Żeby nie obejrzeć fifloka od stulei na wykopie można:
- wyłączyć otrzymywanie PW
-
  • Odpowiedz