Wpis z mikrobloga

Aż sobie nagrałem wczorajsze wygranko, bo rywalizacja była do ostatniego metra. Jeśli to ktoś z was, to mam nadzieję, że nie rozwaliłeś/aś klawiatury/pada o ścianę ;)
Uwaga, bo trochę buczy przez mikrofon.
#forzahorizon5 #forza
Soczi - Aż sobie nagrałem wczorajsze wygranko, bo rywalizacja była do ostatniego metr...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niejestemjutuberem: dzięki :)

Całkiem byłeś pewien, że meta poleci na zachód, zawsze się tak ustawiacie z nastawieniem, że koniec będzie szedł w środek mapy, kiedy ostatnia strefa była z boku?

Ostatnia strefa była na wschodzie, więc opcja była albo północ albo zachód. Jako, że na północ nie ma tam zbyt wiele miejsca na wyścig to założyłem, że będzie wyścig na zachód z ewentualnym odbiciem północ/południe. Podejrzewam, że pan z czerwonego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@doeros: @Soczi: właśnie przez te jazdy na przełaj ta gra wydaje mi się słaba online. Jako lekka ścigałka na singlu to może być, ale online to zbyt duża doza absurdu jak dla mnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Soczi: Miałem podobnie, tyle że ziomek wyskoczył z górki, wylądował na moim dachu i tak dojechaliśmy do mety. Do dziś żałuję, że nie nagrałem.
  • Odpowiedz
@ryrzzjapkami: oglądanie piłki nożnej też wygląda kosmicznie nudno, bo tylu chłopa biega za jedną piłeczką, przewraca się i udaje ból przez półtorej godziny. Jednak oglądają miliony, a niektórzy wrzeszczą jak opętani jak ktoś trafi kulką pomiędzy słupki ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ulice i drogi to tylko ozdoby w tej grze?


@mayek: przecież wygrał bo jechał po drodze a nie przez las jak jego rywal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@h0gan: oho! Przyszedł wykopowy ekspert do spraw wszystkiego, który na podstawie 2 minut rozgrywki oceni grę i stwierdzi, że jest nic nie warta. Zazdraszczam wysublimowanego gustu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ZlodziejBilonownic: między jazdą po torze, a zapieprzaniem 240 po polu kukurydzy jest jednak sporo miejsca na coś wypośrodkowanego. :) Osobiście wolałbym żeby gra mocniej karała za jazdę poza drogą, a trzymanie się drogi było bardziej opłacalne. Ale to moje zdanie, jak ktoś lubi tak to niech gra.
  • Odpowiedz