Wpis z mikrobloga

Aż sobie nagrałem wczorajsze wygranko, bo rywalizacja była do ostatniego metra. Jeśli to ktoś z was, to mam nadzieję, że nie rozwaliłeś/aś klawiatury/pada o ścianę ;)
Uwaga, bo trochę buczy przez mikrofon.
#forzahorizon5 #forza
Soczi - Aż sobie nagrałem wczorajsze wygranko, bo rywalizacja była do ostatniego metr...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Soczi: dzięki za tipa jak się ustawiać i w którą stronę, dzięki temu właśnie wygrałem swojego 1. Eliminatora i to mimo ze miałem auto raptem 7. poziomu xD ale na starcie miałem od razu zajebistą przewagę. Dziękuję Pan @Soczi

A w ogóle to dziwię się jakie zesranie tu nastąpiło, przecież to po prostu jeden z trybów gry i na tym polega xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Marmite: no to super, że jakoś pomogłem, choć ta taktyka nie jest zbyt skomplikowana :) Powodzenia w następnych eliminatorach!
A to, że się zesrali niektórzy to zapewne ci co nigdy nie grali i pewnie nigdy nie zagrają w forzę. Ciekawe czy też tak psioczyli na brak realizmu jak zagrywali się NFS za młodu? Ja jak chcę sobie auta porozwalać to odpalam beamng ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Soczi: no ja wiem ze to nic odkrywczego, ale zawsze jak udało mi się dotrwać do wyścigu finałowego to po prostu krążyłem bezmyślnie czekając na start i zawsze mnie zastanawiało jak niektórzy to robią ze zdają się wiedzieć gdzie jechać. Myślałem ze meta jest zupełnie losowo, ale jednak faktycznie wystarczy sprawdzić gdzie jest ostatnia strefa i ustawić się tak, jakby meta miała być po przeciwnej stronie mapy, jeszcze najlepiej tak
  • Odpowiedz