Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam takie pytanie dość skomplikowane. Otóż jakiś czas temu na zawodach robiłem zdjęcia kobieta mi naszła do kadru ustawiła pozę i jej zrobiłem. I jak odchodziłem to powiedziałem jej że żeby dała znać pod postem o zawodach to jej prześlę. Jakiś czas potem podczas wręczania nagród sama coś wspomniała bym zdjęcia przesłał. W domu udało mi się ją znaleźć na FB i wysłałem jej foty śmiała się ze ma głupie miny i podziękowała. Z racji tego że za miesiąc w moim mieście miał być bieg charytatywny to jej zaproponowałem udział wysłałem linka. Z początku mówiła że wtedy pracuje ale załatwiła sobie wolne. I ona wystartuje przebrana i mnie też namówiła xd. Zaproponowała nawet wspólnie bieg ta trasą na próbę bo chciała sie zapoznać z trasą. Ale też nie było pogody i mi też się nie uśmiechało biegać w deszcz i wiatr to nie doszło do treningu.. I doszło do tego biegu nawet sam do niej podeszłem i zagadałem Gdy ja zobaczyłem ( co mi się nie zdarza zachowałem się jak normik). Nawet jak znajomy robił mi po zawodach to mi podskoczyła i zrobił nam wspólne zdjęcie. Z profilowego wydała mi sie znajoma dopiero nie tak dawno wszedłem na te fb randki i do niej pisałem we wrześniu ale mi nie odpisała xd. Teraz się zastanawiam czy napisać z tego randkowego konta do niej coś w stylu do zobaczenia na mastepnych zawodach w 2022. Czy to nie jest za bardzo creepy. Sorry ze tak chaotycznie napisane
#podrywajzwykopem #randki #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61c86a050ed247000a91f1ab
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 25