Wpis z mikrobloga

Jezu, jak mnie #!$%@?! Jak bardzo mnie #!$%@? ten zachwyt oprawą graficzną "Ratchet and clank" na ps5. Przecież to #!$%@? BAJKOGRA! Nie rozumiem czym podniecają się Recenzenci. Wiadomo że na ps5 nie wyszło nic godnego uwagi w tym roku, w przyszłym pewnie też nie wyjdzie. Litości! Miejcie odrobinę godności i przestańcie nazywać kreskówki next genową grą bo od początku ma wsparcie dla 60 klatek. To bajeczka, w której wszystko można pokazać, bo wszystko może się tam stać - jak w bajce Disney'a! Nie oszukujcie ludzi - to nie jest gra na miarę oczekiwań dziewiątej generacji konsol. To graficznie przeciętna produkcja, z którą taki "prosiak" poradziłby sobie bez większych problemów w 30 klatkach.
No po prostu #!$%@? nie mogę już.
#gry #ps4 #pcmasterrace #bekazpodludzi #recenzja
  • 18
@ZmutowanaFrytkownica: Ori - platformówka. Dwuwymiarowe gówno które na switchu nie różniłoby się niczym. Chodzi mi o tę podnietę branżowych mediów tą produkcją, jakby dorównywała zaawansowaniem tekiemu Uncharted 4 czy TLOU part 2. O takim Cybrepunk'u już nawet nie wspomnę. Zaraz usłyszę o pikselowatych indykach. Przestańcie. Proszę. W tym roku nie wyszła gra godna miana "następnogeneracyjnej" i nie bójmy się tego powiedzieć. Kupno ps5 jest nieuzasadnione. Konkurencja od zielonych ma przynajmniej game
W tym roku nie wyszła gra godna miana "następnogeneracyjnej"


@noctem_corvus: i tu się zgodzę, ale nie można odmówić Ratchetowi tego, że wygląda ładnie. Nie czuje tego słynnego "nextgena". Gry są ładne, ale liczyłem na to, że moc zostanie wykorzystana, np. w zrobieniu "mądrzejszego AI", czy jakiś nowych rozwiązań w rozgrywce. The Medium coś tam próbowało z tą perspektywą, gdzie "dwa światy" są renderowane na bieżąco, ale wyszło to średnio według mnie.
@ZmutowanaFrytkownica: Dokładnie. The Medium fajna koncepcja - warto sprawdzić tę produkcje. Nie oszukujmy się jednak - następna generacja jeszcze nie wyszła, mimo dostępności konsol rzekomo 9 generacji.
wydaje m się że za rok, najpóźniej dwa, na rynku zaczną pojawiać się silniejsze konsole nazwane wersjami pro najnowszej generacji. to co mamy teraz, to ma być rozwinięcie tego, co oferują nam korporacje od 2013 roku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@noctem_corvus: Teoretycznie Morales ma byc tym next genem i zakladam, ze wyciska z ps5 maxa, bo czasem sie zagrzeje przy tej grze. Ta gra wcale nie jest jakas mega zajebista i ma wciaz mocny upscaling tla, a postac dostaje render w 4K. Ludzie pisza jakies glupoty, ze jeszcze wyjda next genowe gry i to dopiero poczatek. No srednio, morales czy rachet to taki troche max co zobaczycie.
@noctem_corvus: czemu by miało to nastąpić? brakuje półprzewodników, obecne konsole nie są słabe już na starcie tak jak to było z ps4, nadal jest zapas mocy do wykorzystania, telewizorów 8k nikt masowo nie kupuje, a tv 4k nadal nie są standardem chociaż własnie w ten format obecna generacja będzie celować