Wpis z mikrobloga

@Mistborn: bo dla lewicy praworządność, sądownictwo niezależne od pisu, nasza sytuacja na arenie międzynarodowej, prawa kobiet, prawa mniejszości są ważniejsze niż nażarcie się i zapicie wódką taniej ryby.
Jesteśmy - w przeciwieństwie do prawaków - prawdziwymi patriotami i los państwa i jego dobro jest dla nas najważniejsze przez 365 dni w roku. Walka z pełzającą dyktaturą nie zna pojęcia 'święta' i walka z pisem trwa przez cały rok.
Jak rozumiem masz dowód, że są zmanipulowane


@marekseo: ale ja już to tłumaczyłem. W pierwszym screenie jest mowa o obowiązku szczepień, którego opozycja nie powinna popierać, nawet jeśli wybuchną kolejne fale pandemii i zginie kolejne 100k. A zrobiono z tego wypowiedź człowieka, który chce wymordować Polaków. Trzeba było wrzucić całą wypowiedż, a nie pojedyncze zdania wyrwane z kontekstu.

oczywiście przytoczysz screeny


@marekseo: nie, bo ja nie wynoszę screenów z grupy,
@Wedam: Skoro nie potrafisz udowodnić (z tego lub innego powodu) to czemu wspominasz o zmanipulowanych screenach?
Póki co widzę jedyne screeny. A w nich dwóch ludzi, którzy życzą nauczki tym głupim Polakom w postaci śmierci. Byleby PiS odszedł od władzy.

Nazwać je zmanipulowanymi mogę jedynie jeśli zobaczę dowód, że takie są. Dowód, a nie próbę tłumaczenia, bo sam mogę takie napisać i będą tak samo wiarygodne.