Wpis z mikrobloga

Napisałam swojemu byłemu, ze był najgorszym co mnie spotkało. On był zawsze tym, który kochał, który wspierał. Zawsze był obok, zawsze! A gdy przyszło co do czego "to to już nie to co czuje". W jednej chwili wszystko mi runęło. Poczucie bycia potrzebna, kochana... Sylwestra spędzę sama płacząc, a zawsze spędzałam z nim. Rok temu o tej porze czekałam na niego w oknie. Godzinę później jeździliśmy po okolicy. Wczoraj facebook przypomnial mi wspomnienie z nim. Jeszcze 2 tygodnie temu miałam faceta. Dzisiaj jestem nikomu niepotrzebnym kawałkiem singielki. I uprzedzam, wsadzcie sobie w d... swoje zalosne teksty o p0lce i tinderze. Kobiety też nie mają lekko w życiu, czasem to facet jest tym co też rani. Związki to.... A szkoda gadać.
#zwiazki #zalesie
  • 8
Polecam pobyć chwilę samej i nauczyć sie żyć sama ze sobą. Pomoze Ci to w przyszlosci, nawet w związku, znaleźć i pokochać kogoś ot tak, a nie z desperacji i silnej potrzeby bliskości. Każde rozstanie trzeba przechorować. Nie ma cudownego leku, ale z kazdym dniem bedzie lepiej.