Wpis z mikrobloga

Miałem okazję "zagrać" na #nintendoswitch wczoraj. O boże to jest jedno wielkie xd. Jeszcze dla małych dzieci to rozumiem, ale jak dorosły kupuje sobie tą zabawkę mając do wyboru #xbox lub #playstation to masakra. Te pady to porażka, guziczki jak w chińskiej zabawce za 5 złotych.
Sam mam Wii i ono poza gorszą grafiką jest 100 razy lepsze od tego switcha.
Teraz rozumiem czemu jest tylko wojna Xbox vs PS, z upośledzonych się nie żartuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 30
@zjadlbym_kebaba jaki bait, serio pierwszy raz w życiu miałem tego switcha w ręku i nie sądziłem że tam są takie malutkie guziczki, że to całe jest takie tandetne. Pady z Xboxa, czy też 10 letnie piloty z Wii to przy tym jak S klasa przy maluchu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@szuineg: #!$%@? nie? wyobrażasz sobie, że ktoś śmie mieć prawo mieć inne zdanie i upodobania? XDDD ja nie rozumiem tego świata. ludzie są #!$%@?. zamiast grać na jednym na czym gra większość czy tam już nawet dwóch konsolach to ktoś ma czelność kupić jakiegoś #!$%@? switcha xddd czaisz w ogóle? ja nigdy tego nie zrozumiem. świat się kończy już powoli. ludzie robią co chcą i spełniają swoje zachcianki kupując coś co
@chrusto #!$%@? że ktoś też robi afery że stare baby kupują garnki za 7 tys. Nie?
Przecież każdy ma prawo lubić co mu się podoba, jednym garnki za 7 koła innym switch ( ͡º ͜ʖ͡º)