Wpis z mikrobloga

  • 15
Miałem okazję "zagrać" na #nintendoswitch wczoraj. O boże to jest jedno wielkie xd. Jeszcze dla małych dzieci to rozumiem, ale jak dorosły kupuje sobie tą zabawkę mając do wyboru #xbox lub #playstation to masakra. Te pady to porażka, guziczki jak w chińskiej zabawce za 5 złotych.
Sam mam Wii i ono poza gorszą grafiką jest 100 razy lepsze od tego switcha.
Teraz rozumiem czemu jest tylko wojna Xbox vs PS, z upośledzonych się nie żartuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szuineg: nawet jeśli bait to ja też ostatnio pograłem w sklepie z ciekawości (przez chwilę myślałem o nim) i miałem takie same wrażenie. Na dodatek grałem głównie w jakąś samochodówkę i cięło że ja p------ę :p
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@annotate nie bait, tylko normalnie dzielę się własnymi wrażeniami po spotkaniu z tą "konsolą".
Dla mnie to zabawka dla małych dzieci i to też takich co nigdy innej konsoli nie widziały. A jak dorosły człowiek kupuję to sam dla siebie no to nie rozumiem takiego postępowania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szuineg: Sam mam switcha i xsx. Po prostu to są dwie różne konsole. Jak gram sam to przeważnie w większe tytuły na xsx a jak wpadają znajomi to klepiemy w Mario kart, albo super Mario party. Po prostu są inne gry i w zależności od sytuacji grasz. Chociaż na switchu też sobie grałem sam w Zelda botw i stardew Valley, chociaż SV bardziej z sentymentu bo na PC kiedyś ogrywałem
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szuineg: nie no, może być fajne to gierek nintendo, szczególnie jak nie masz czasu grać po nocach. Sam mam teraz małe dziecko. Wcześniej tylko gry online "dla dorosłych", słuchawki, audio z zespołem. Teraz tylko single player, musi mieć pauzę, najlepiej fabularne żebym wiedział co się dzieje nawet jak co 5 minut robię przerwę.

Taki switch by mi się nawet sprawdził, ale też m odczucia jak Ty.
  • Odpowiedz
@annotate: Switch totalnie by Ci się sprawdził! Jak boisz się o jakość to kup wersję OLED. Jest znacznie lepiej wykonana i nie wydaje się być taka plastikowa. Nie musisz być fanem nintendo żeby mieć switcha, ba! Nie musisz nawet grać w exy na switchu. Ja kupiłem switcha po to, żeby ograć w końcu cała kupkę wstydu z kategorii indie i jest super. Pakujesz w plecak i grasz w gierki na
  • Odpowiedz