Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Quirang: firma oferuje normalną umowę o pracę, a własne konto na być niby tylko na 2 tygodnie okresu próbnego, ale właśnie dziwne mi się to wydaje, bo po co? Firma jest na rynku bardzo długo, więc tym bardziej dziwnie, bo nie wydaje się być krzakiem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ryrzzjapkami: poproś może o uzasadnienie bo obawiasz się scamu i zobacz co odpiszą.

To że firma jest zarejestrowana lata temu nie znaczy zbyt wiele, mogła np splajtować i zmienił się właściciel, mogła też być "pułkownikiem" - założona lata temu żeby poleżała na półce i nabrała publucznego zaufania związanego z wiekiem... tylko to raczej zbyt mały scam na takie numery, więc dałbym im jeszcze szansę na wyjaśnienia
@ryrzzjapkami: wydaje mi się ze chcą żebyś miał swoje konto bo jak masz firmę to można na Allegro dodać konto pracownika z ograniczonymi upoważnieniami. Obsługujesz konto firmowe przez swoje konto i możesz np. tylko wystawiać aukcje czy obsługiwać zamówienia. No ale mogę się mylić i czekaj na odpowiedź
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ryrzzjapkami Mam nadzieję, że masz max 13 lat a

I to bait. Nie można być tak nieświadomym i głupim, jednocześnie mając prawa wyborcze. XD


@red7000: już się tak nie czepiaj. OP miał na tyle rigczu żeby się zapytać i dzięki temu uniknąć scamu.
@ryrzzjapkami sprzedadzą twoim kontem nielegalne rzeczy i się ciebie wyprą. To że będziesz miał konto na siebie zamknie temat, nawet jak im udowodnisz że dostałeś to od nich to będziesz paserem