Wpis z mikrobloga

#quake #nostalgia #gaming #quake3

Znalazłem gdzieś na starym dysku folder quake iii. Wszedłem do głupot zagrałem kilka meczy z botami, potem z ciekawości chciałem zobaczyć czy są jeszcze jakieś serwery i tu szok bo znalazłem ludzi którzy w to grają. Postrzelałem się na raile z jakimś starym Niemcem 40lvl. Powiedziałem mu że od 15 lat tu nie zaglądałem, on powiedział że jest pierwszy raz odkąd mu się dzieci urodziły. Kurde nostalgłem jak cholera aż mi łezka poleciała, przypomniały mi się czasy za gówniaka się grało w wigilię do 4 nad ranem z kumplami. Część już nie może, jeden jest po wylewie, drugi nie potrafi sobie życia ułożyć. Ehhhhh :(((((((((
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Przebudzony: ja tak samo mam po odpaleniu z 2 dni temu trackmania nations forever na komputerze u starych - społeczność nadal działa choć liczby graczy są dość smutne, średnio z jeden serwer jest z 30+ graczy
@Przebudzony: Gramy w to nadal w zasadzie od 20 lat z małymi przerwami, po lanie z kumplem a dla randomów w necie uruchomiłem q3ded dwa lata temu. Powinien być widoczny na liście serwerów, większość z PL ma <40ms ping a ludki których ISP wpięty jest w EPIX to mają po 6ms średnio ( ͡° ͜ʖ ͡°)