Wpis z mikrobloga

Wigilioreminder, że nigdy nie będziesz mieć tak wspaniałego "charakteru" i "poczucia humoru" by wierząca dziewczyna zrezygnowała z wigilii z rodziną w zamian za spotkanie z tobą.

Pamiętacie?

https://www.wykop.pl/wpis/37921873/zepsulem-dziewczynie-swieta-xd-wolam-janusz-pol-i-/

#blackpill #przegryw #projektklaudiusz #klaudiusz
LajfIsBjutiful - Wigilioreminder, że nigdy nie będziesz mieć tak wspaniałego "charakt...

źródło: comment_1640351082ZWy9hig2j4EK2C1ZbXA53p.jpg

Pobierz
  • 39
@LajfIsBjutiful: skąd wiecie, że jej rodzina jest warta spędzania z nią czasu? Może ojciec wyparował, mieszka z matką alkoholiczką i babcią chorą na demencję która sra pod siebie i jest agresywna?

Ja też bym wolał spędzić święta z ładną dziewczyną niż z rodziną. Za to wystawianie kogoś to jest dopiero żenada i tacy ludzie nie zasługują na szczęście. Może jednak Bóg istnieje i widzi jacy jesteście naprawdę, dlatego wasze życie tak
@Pierorzek:

Może jednak Bóg istnieje


Oby tak było, bo smutno by mi się żyło ze świadomością, że nie dosięgnie cię sprawiedliwość. Największy wykopowy obrońca moralności pierorzek - śmiechu warte. Ładnie cię już ktoś kiedyś podsumował:

zabawne, ze o zlym patriarchacie piszesz ty, ktory w innym watku klepal sie po pleckach ze sprawcami przemocy szkolnej i gnebienia. Fajnie miec takie chwiejne poglady, gdy raz sam lizesz sie jajkach z typowymi patriarchalnymi toksykami,
Cyprok - @Pierorzek: 
 Może jednak Bóg istnieje

Oby tak było, bo smutno by mi się ...

źródło: comment_16403630043IeKzy34wslDfAa0Kgnp5H.jpg

Pobierz
@LajfIsBjutiful: skąd wiecie, że jej rodzina jest warta spędzania z nią czasu? Może ojciec wyparował, mieszka z matką alkoholiczką i babcią chorą na demencję która sra pod siebie i jest agresywna?

@Pierorzek: Bo ewidentnie w pierwszym momencie nie chciała się umawiać. Gdyby ktoś tylko szukał okazji do urwania się z wigilii to by go nie trzeba dwa razy namawiać.
Ale, tak, wystawianie kogoś to #!$%@?. Co nie zmienia faktu że