Wpis z mikrobloga

Na TVN w Faktach nadal szczują ludzi,pokazują 3 rodziny,których członkowie zmarli na COVID-19 przed świetami.
Pokazują jakies ujęcia z pogrzebów, zbliżenia na zdjęcia tych zmarłych osób i ich groby i to parszywe podkreślanie,że się nie zaszczepili albo nie zdążyli zaszczepić.
Po cholerę szczujnio nachodzicie te rodziny pogrążone w żałobie i nakręcacie tą tubę nienawiści do tych,którzy samo chcą decydować o tym,czy się zaczepią czy nie ?!!
Nienawidzę Was TVN i TVP! Powinni Was zaorać tak samo jak i ten dziadowski Polsat.
Szczujecie tylko ludzi nawet na kilka godzin przed świetami i robicie wariatów i kretynów z ludzi niezaszczepionych…
Próbujecie tylko żerować na cudzych tragediach i grać na ludzkich uczuciach wymuszając na nich podejmowanie decyzji,których nie chcą podejmować i opowiadać się za albo przeciw.
Jesteście nic nie warci tak samo jak i PiS losujący z maszyny losującej obostrzenia tak jak mu się podoba i kręcą biznesy na maseczkach, respiratorach albo jak brat Szumowskiego,który dostał kilka mlnów na wynalezienie polskiej szczepionki mRNA.

#koronawirus #bekazpodludzi #bekaztvn #bekazpisu #rozowepaski #niebieskiepaski #zalesie #gorzkiezale #bekazlewactwa #propaganda
  • 40
jak ty porównujesz TVN do PiS to gratuluje ci inteligencji.


@Norbercikk: a dlaczego by nie porównywać? Obie stacje prezentują obecnie najzwyklejszą propagandę. Różnica jest taka, że jedna robi to wprost nawet się nie wysilając, a druga robi to subtelnie udając, że jest profesjonalna i obiektywna. Powiedziałbym, że ta druga jest nawet bardziej niebezpieczna bo na te sztuczki łapią się ludzie, którzy uważają się za inteligentnych.
TVN to telewizja prywatna. Właściciel sam płaci za jego utrzymanie. Jak chce może pokazywać nawet Tuska walącego pięścią w mównicę 24/7. Nie podoba się możesz po prostu nie oglądać.


@Its-a-Me-Luigi: no i pokazuje sobie co chce. A ja mam prawo to oceniać.

Za TVP płacisz z podatków. Wszyscy płacimy Trudno tak to zrozumieć?


@Its-a-Me-Luigi: no i?

całe szczęście nikt tak nie twierdzi oprócz pisowcow i grupy cyrkowej zwanej konfederacją


@
@Krupier: no i stawianie znaku równości pomiędzy ściekiem za który płacisz z własnej kieszeni, a ściekiem, za który płacą zainteresowani jest bezmyślne.

Ja się nie zgadzam z nczas, trwam, radiem Maryja i telewizją republika. Ale nie żądam zamknięcia tych „mediów”. Nie płacę za nie, nie odwiedzam, traktuje jakby ich nie było.

PS. Wbrew pozorom wiele akcji PiSu zostało ujawnionych czy chcesz czy nie dzięki TVN i GW. Gdyby nie te media
no i stawianie znaku równości pomiędzy ściekiem za który płacisz z własnej kieszeni, a ściekiem, za który płacą zainteresowani jest bezmyślne.


@Its-a-Me-Luigi: nie jest.

Ja się nie zgadzam z nczas, trwam, radiem Maryja i telewizją republika. Ale nie żądam zamknięcia tych „mediów”. Nie płacę za nie, nie odwiedzam, traktuje jakby ich nie było.


@Its-a-Me-Luigi: a gdzie ja napisałem cokolwiek o zamykaniu?

PS. Wbrew pozorom wiele akcji PiSu zostało ujawnionych czy
@Krupier:

nie jest


A no to jasne, jak nie jest to nie jest. Dobry argument

a gdzie ja napisałem cokolwiek o zamykaniu?


Pardon, odniosłem wyrażenie, że popierasz LexTVN

to fajnie. Nie zmienia to w żaden sposób tego co od niemal dwóch lat robi ta stacja w sprawie tematu koronawirusa.


Cóż powiem tak. Media powinny być obiektywne, ale często nie są, często są subiektywne, bo pracują tam ludzie. Poleganie tylko i wyłącznie
@Krupier: tylko, że póki co TVN nie wyrządził nawet 1% takich szkód jak TVP, który swoją tubą propagandową nakłania nierozgarniętych do głosowania na największych zdrajców i komunistów tego narodu. Takiego bajzlu jak jest teraz to nie było po 89'. Dodam od siebie, że gdyby nie ten zły TVN to by nie wyszedł ostatni wał w którym firma brata Szumowskiego zgarnęła 35mln na dotację. I jeszcze trafiają się przygłupy, które mają czelność