Wpis z mikrobloga

#stonks #shitcoin #kryptowaluty

Aktualnie trwa zamknięta beta wśród ekipy, której zadaniem jest sprawdzenie podstawowych rzeczy zanim beta będzie udostępniona użytkownikom oraz zainteresowanym. Obecnie zrobione jest:

- logowanie przez metamask (w przyszłości będzie trust, etc)
- inteligentny kontrakt przechowujący zlecenia czasowe - stop loss/take profit (to już działa, do poprawy jedynie zostało GUI i całkowity wygląd tego)
- bot realizujący zamówienia w określonym czasie - współpracujący z ww. kontaktem, ( w skrócie bot automatycznie realizuje wasze zlecenia, bez potrzeby potwierdzania/ingerencji użytkownika)
- wyszukiwanie tokenów po adresie/nazwie wraz z wykresami które są w trakcie poprawiania (tak aby były one dynamiczne i były możliwe zmiany czasowe/etc)
- historia/księga istniejących zamówień

Do skończenia zostało naprawdę niewiele i jesteśmy blisko wydania bety, kiedy beta zostanie wydana wtedy dopiero uruchomimy właściwy marketing budowany na becie i produkcie który chcemy dostarczyć. Nie wykluczone są jakieś mniejsze 'calle' na paru zagranicznych grupach. Tak czy siak robimy swoje, mimo okresu świątecznego. Przypominam, że przy projekcie aktualnie pracują dwie osoby (devowie), a docelowo chcemy by były to cztery osoby - jednak to dopiero opiszemy później.

Wesołych świąt ()
  • 12
@wpisynienawisci: Wszystko będzie stało na bsc, a nie naszej zewnętrznej aplikacji - nie ma opcji byśmy w jakikolwiek sposób ingerowali w to wszystko (czyli okradali kogokolwiek). Kod będzie publicznie udostępniony potem z tego co wiem. Co do audytu, spoko - jakby był za darmo, tylko koszt takiego audytu to jakieś 5000$ bodajże. Co do KYC ja nie mogę decydować za założyciela projektu czy to zrobi, drugą kwestią KYC jest to, że
@wpisynienawisci: No my to wiemy, jakoś to rozwiążemy. Na pewno kod odpowiedzialny za to będzie publiczny, aby nie było tam haczyków żadnych - chcemy być transparentni. W przyszłości na pewno będą udyty i inne tego typu rzeczy, ale to musi być późniejsze stadium projektu = kasa którą trzeba zainwestować. Aktualnie w co inwestujemy to marketing, nie myślimy nawet o tysiącach na audyty czegoś, co nawet nie miało otwartej bety. Nie traktujemy
@wpisynienawisci: na pewno nie będzie modelu, że musisz mieć 500$ w stonks by korzystać z aplikacji, to będzie suma rzędu 10 - 25$ w tokenie. Bogged np wymaga posiadania 5000$ w ich coinie aby korzystać z ich aplikacji - my tędy nie chcemy iść. Dopiero funkcje "premium' będą kosztować więcej. Gas? Nie wiem jak to konkretnie będzie, dziś podpytam, ew napisz mi na dm i dam Ci discord, sam zadasz pytanie.