Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, istnieje sposób na odpalenie systemu plików na HFW bez odpalania HENa? aby go uruchomić(HEN) musze najpierw w eksploratorze plików usunąć wszelkie pozostałości po WEBMANie
#ps3
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xardin: możesz usunąć webmana z poziomu HFW bez ładowania HEN. Potem uruchomić HEN. Jakie pozostałości po webmanmodzie chcesz usuwać? Jakie pliki/foldery?
@adrjenq: teraz już się poddałem i strzeliłem formata, ale generalnie te wszystkie pliki wymienione w necie, a zwłaszcza z ps3xpada. W jaki sposób można to zrobić?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xardin: webman powinien byc widoczny jako odrębna aplikacja. Po prostu odinstaluj ją. W drugim kroku bym wgrał od nowa HFW jako aktualizacje z nośnika USB i następnie ponownie zainstalował HEN z poziomu przeglądarki
@adrjenq: em... To właśnie wygenerowało moje problemy. Otóż to gówno tak łatwo się odinstalować nie daje, nawet HEN nie przestaje próbować ładować tego programu. Tylko że wtedy jest #!$%@? i dodatkowo uniemożliwia odpalenie HEN.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xardin: jeżeli problem z załadowaniem HEN wynika ze śmietnika w pluginach to mozesz też spróbować na pendrive wgrac pusty boot_plugin.txt