Wpis z mikrobloga

Tytuł najlepszego Świętego Mikołaja otrzymuje... tajemniczy Święty Mikołaj ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tak, mój tajemniczy święty mikołaj postanowił się nie ujawniać, ale chciałbym mu bardzo podziękować za świetną paczkę!
#!$%@?, normalnie nie wiem co napisać, bo nadal zbieram szczękę z podłogi :D
Już samo oczekiwanie na paczkę sprawiało, że chodziłem po ścianach z radochy i z uporem maniaka sprawdzałem tracking XD W tym miejscu chciałbym dodać, że jest to moja pierwsza edycja wykopaki, w której wziąłem udział.

Z anonimowych wiadomości dowiedziałem się, że będzie w paczce jakiś zestaw Lego i "ostry fant". Aż tylu zajebistych rzeczy się nie spodziewałem!
Etykieta przewozowa na paczce dała wskazówkę jakiego zestawu mogę się spodziewać. No i się nie pomyliłem, ale aż dwóch zestawów to się nie spodziewałem!
Słodycze się udały w 100%, bo nie kojarzę żadnej z tych rzeczy, by była dostępna w UK. Być może w polskich sklepach, ale pewności nie mam. Wydaje mi się, że herbatki można dostać, w każdym razie element zaskoczenia był! (ʘʘ)
"ostre fanty" - o boże, o #!$%@? () Ale będzie testowane! Do tego super breloczek z czachą!

No i na sam koniec krótki, ale treściwy list! Skisłem srogo z cytatu, który tam umieściłeś XDDDDD Nie zawaham się go użyć do popełnienia mema na tagu #lego przy odpowiedniej okazji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki raz jeszcze za świetną paczkę! Życzę ci Miras wesołych świąt!
#wykopaka #pokapake
źródło: comment_164018367058rlEDgW4eSC9QVnDrSDFp.jpg