Wpis z mikrobloga

wołam zainteresowanych: @bezpieczne_zapalki @walk_man @Zimnok @ProAero @Pekiel @LaOui @Fishuur @Bruce_Robertson @Krisube @MOCNY_FULL @idzii @Asnys @Sosabowski @bxl @Pablo_Pablito_Santo_Subito @walk_man @Zimnok @ProAero @LaOui @Fishuur @pivosh92 @Bruce_Robertson @loopie96 @arc_tic @Waev bo też kupiła :)

Na wstępie mówię że nie mam i nigdy nie miałem "Tom Fod Tobacco Vanille" wiec Dzoane porównuje z "Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition" który kupiłem na tagu od mirka @konradr25 . Nie jestem specjalistą a do momentu odkrycia tagu #
@ArniHell: o proszę! Zgodzę się, że Krupa jest jednak nieco lżejsza w odbiorze, ale absolutnie w moim przypadku nie ma kiepskich parametrów, a nawet są one na całkiem dobrym poziomie. U mnie na ciuchach trzyma się do prania, a na skórze dobre 5-6 godzin. Osobiście jak mam wydać kupę kasy na TV i mieć coś bardzo podobnego pod ręką i ogólnodostępnego to wybiorę tańszą opcje :) . Fajnie, że napisałeś! Araba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@bezpieczne_zapalki @walk_man @Zimnok @ProAero @Pekiel @LaOui @Fishuur @Bruce_Robertson @Krisube @MOCNY_FULL @idzii @Asnys @Sosabowski @bxl @Pablo_Pablito_Santo_Subito @walk_man @Zimnok @ProAero @LaOui @Fishuur @pivosh92 @Bruce_Robertson @loopie96 @arc_tic @Waev @eliksir_z_mango:

Sorry ze jeszcze raz wołam ale chyba muszę Krupe przeprosić. Po 6 godzinach czuć lekką wanilię bez przypraw a arab to delikatny susz. Kurde, nie spodziewałem się że będę jeszcze czuł te zapachy wieczorem a tym bardziej Dzoane. Rozumiem tą trwałość o której wspominała @