Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7143
Czołem Mirki, a zwłaszcza Mirki z #wroclaw . Nie będę pisał z anonimowego, bo i tak jestem dla was nikim tutaj. Nie będę opisywał za bardzo emocjonalnie swojej historii, ani wzbudzał żalu, bo wystarczy, że mi jest #!$%@?. Krótko i na temat - jestem w kryzysowej sytuacji i bardzo pilnie potrzebuję dodatkowej pracy. Pracuję na etacie, ale odsetki po nieudanej działalności zjadają mi marną wypłatę, a sytuacja wydarzyła się taka, że muszę działać teraz i już. Masz piwnicę do posprzątania? Mieszkanie do pomalowania? Chcesz jakiś ciekawy lub mniej ciekawy wynalazek z #arduino ? Może coś chcesz zrobić w 3d? Może jakiś rysunek cienkopisem? Biorę wszystko i jestem gotowy się zarówno przekatować fizycznie jak i zarwać nockę budując coś elektronicznego. Jestem wolny w tygodniu od 5:00 do 11:30 i od 22:00 do 3:00. Pewnie wpis przepadnie, choć widziałem tu kilka udanych akcji pomocy, a ja tylko proszę o dodatkową pracę.
Spokojnej nocy Mirki.

#wroclaw #praca #pomocy

Ps: załączam przykładowy projekt z arduino, taki zegarek z różnymi bajerami i grami, chociaż wiem że to banał dla wykopowych programistów, obudowa drewniana, ręczna robota.
KazdyRodzajPowierzchni - Czołem Mirki, a zwłaszcza Mirki z #wroclaw . Nie będę pisał ...

źródło: comment_1640116625O15aBp3fwBtSoaMfpiSdFa.jpg

Pobierz
  • 202
  • Odpowiedz
tak z ciekawosci... z opisu wynika ze jestes ogarnietym gosciem i masz umiejetnosci i jestes wyuczalny... czy zamiast sie #!$%@? totalnie robota nie szukales lepszego etatu za lepsza kase ktory pozwoli ci pracowac jak czlowiek nie muszac robic po godzinach? czy to jakas praca dla idei pasja?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bialaherbata: teraz dotarłem do tego komentarza, ale widziałem że ktoś pomógł. Kufel to grubsza kwestia, nie znam się na drewnie co zniesie kuflowe warunki. Części do PC nie potrzebuję, wielkie dzięki.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany a go pominąłem to upomnijcie się proszę w wiadomości prywatnej. Wygląda na to, że będę na razie robił głównie zegarki, kilka rysunków i innych ciekawostek. Dzięki za odzew i przeróżne oferty, chyba każdemu już odpisałem,
  • Odpowiedz
jesteś z Wrocka, możesz rypać nielimitowaną ilość godzin dodatkowo na UberEats, Wolt, Glovo


@Zakakaikane: czy taka praca jest na umowę o dzieło czy trzeba mieć własną dział.gosp., czy pracodawca opłaca wszystkie podatki, jakie są tam zarobki w praktyce ?
  • Odpowiedz
@KazdyRodzajPowierzchni: Taki zegarek kosztuje 20 zł w markecie, w metalowej obudowie, tyle, że ma wyświetlacz ciekłokrystaliczny i podświetlenie. Mógłbym przerobić go na zasilacz żeby sobie ładnie świecił, ale mi się nie chce. Do sterowania diodami trzeba było by już coś dorobić, a szczerze mówiąc nawet nie chce mi się szukać.
  • Odpowiedz