Wpis z mikrobloga

To jak #!$%@? ten serial to coś niesamowitego xD przecież to był taki potencjał na ultra hit. Wystarczyło to zrobić jak Gra o Tron , czyli ekranizować książkę kartka po kartce. Pierwszy sezon powinni zrobić z 12 odcinków, które wprowadzały by w świat, ukazywały relacje bohaterów i zależności świata (tak jak to było w opowiadaniach) . Tutaj tez można by dodać trochę inwencji twórczej żeby widz bardziej ogarniał całość. Od drugiego sezonu już sama ekranizacja kolejnych tomów kartka po kartce. Przecież w książce relacje bohaterów są zarysowane genialnie, każda postać jest jakaś, intrygi polityczne, kwestia wykluczenia ras. To wszystko to atuty książek a oni w serialu to spłycili do poziomu serialu z TVN’u. Nie wspominając już o tym, ze jeden z największych płot twistow całej sagi zdradzili już w drugim sezonie XDDDDDD jedyny pozytyw tego syfu to cavill i jaskier. Tak się kończy gdy showrunnerką jest amatorka z #!$%@? ego. Tego serialu nie da się nawet oglądać czysto rozrywkowo po wszzystko jest tak #!$%@?, ze nie wiadomo o co chodzi
#wiedzmin #netlifx
  • 13
@Norskee: @Skonek248: tu jest wszystko skiepszczone. Od fabuły, co było najtrudniejsze do zepsucia, a jednak się udało, przez dialogi aż po takie wkuriwające rzeczy jak pokonywanie wielu kilometrów przez bohaterów w sekunde, zmianiajace się losowo pory roku i niedopasowane ubrania. Osie czasowe są dalej niezrozumiałe albo po prostu twórcy mają to w dupie. Wiedźmini sobie siedzą przez zimę w Kaer Morhen. Geral zabiera Ciri i zaraz walczy z potworem w
przecież to był taki potencjał na ultra hit. Wystarczyło to zrobić jak Gra o Tron , czyli ekranizować książkę kartka po kartce.


@Skonek248: nie dałoby się tego zrobić, ponieważ takiego potencjału nigdy nie było. Lubię Wiedźmina, ale nie ma on fabularnie podjazdu do Gry o Tron.
@Skonek248: Mija kolejny rok, coś tam chwilę grałam w grę, z pół książki przeczytałam, obejrzałam parę odcinków polskiego serialu, cały 1 sezon angielskiego i nadal nie rozumiem fenomenu Wiedźmina xD jeżeli coś jest słabe to jest zwyczajnie słabe i nikt tego lepiej nie przedstawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)