Wpis z mikrobloga

W przyszłym roku zmieniam robote. Mam dwie oferty, CreditSuisse i Schaeffler. Podobna stawka i teraz nie wiem co wybrać. W banku nigdy nie robiłem i opinie o wrocławskim CS są średnie z tego co słyszałem, o Schaefflerze nie wiem praktycznie nic. Czy jakiś wykopek tam robi albo ma znajomych którzy sie chwalili co i jak? HRy dają mi czas ma decyzje do końca roku. #wroclaw #korposwiat #pracbaza
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@igik1234: No CS to w większości przypadku nie jest wybitny krok w karierze, raczej dobre miejsce do zaczepienia się jeśli nie masz bardzo twardych umiejętności i chcesz wejść w ciepły k--------k na średniej krajowej +/-.
  • Odpowiedz
@Anjay: CS dział operacji nie wiem do czego konkretnie mnie przydzielą bo miałem rozmowy z kilkoma teamami, Scheffler dział AR, czyli typowa księgowość. Na tym sie nie skupiam bo w sumie to moge robić wszystko, szukam opinii o pracodawcach.
  • Odpowiedz
@igik1234: A jakie masz doświadczenie i plany na rozwój zawodowy?
CS to może być małpie klikanie tak jak @Anjay pisze, ale nawet z gównianego działu możesz mieć jakieś szanse na przeniesienie się do innego zespołu albo nawet kraju po jakimś czasie w ramach internal mobility
Tej drugiej firmy nie znam, natomiast jeśli jest to typowe AR w SSC, to też nie będzie to raczej zbyt kreatywna praca xD Ale
  • Odpowiedz