Wpis z mikrobloga

Z czym wam się kojarzą święta? Bo mi z:
- pogrzebami
- zmęczeniem
- natłokiem zajęć
- przygnębieniem
- wigilią z fałszywymi uśmieszkami
Nienawidzę świąt.
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zjem_Ci_nos ale co mają pogrzeby do świąt? Raczej sprawa losowa, powiedz rodzinie że następnym razem jak będzie w listopadzie się słabo ktoś czuł to żeby sprawę szybciej załatwił co by ci Świąt nie psuł
  • Odpowiedz
ja nie płaczę, stwierdzam fakty, łatwego życia nie miałem, nie mam i nie będę miał. Przyjemnego również.

Więc nie zesraj się, po prostu.


@Zjem_Ci_nos: stary, a kto ma łatwe życie? im starszy jestem, tym częściej myślę, że życie chyba nawet nie powinno być łatwe. jak jest łatwo to ani nie doceniamy tego co mamy, ani nie pracujemy nad sobą.
  • Odpowiedz
@Zjem_Ci_nos: Kiedyś cały okres świąteczny kojarzył mi się z kłótniami, w-------ą starą i udawanym katolstwem, ale od kilku lat jest miło i choinka kolorowa () Dobrze jest mieć nową rodzinę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BillyGugu: nie zmienię tego, że mam trzeci pogrzeb w kolejne święta i odchodzi jedna z bliskich mi osób. Nie zmienię tego, że żeby nie stracić dachu nad głową w-------ę się w 30-letnią hipotekę. Nie zmienię swojej rodziny. Nie zmienię tego, że matka wciąż ma do mnie pretensje o wszystko mimo tego, że staram się jak mogę (mityczny podawacz szklanki wody na starość here), po prostu nic jej nie pasuje. Nie
  • Odpowiedz
@Zjem_Ci_nos: z dziecinstwa: atmosfera stresu, klotniami przed i w trakcie, wciskaniem mi jedzenia na sile i sluchaniem jaka to jestem okropna i niewdzieczna. z dorosloscia: bloga cisza, spokojem, odpoczynkiem, lezeniem z psem i ogladaniem filmow, robieniem sobie prezentow, jedzeniem to co lubie no i ogolnie wolnym :) mily spokojny czas po prostu
  • Odpowiedz