Wpis z mikrobloga

Czas na moją #pokapake :)
Moim tajemniczym Mikołajem okazał się Paweł (niestety nie ujawnił swojego nicku), któremu należą się wielkie brawa - zorganizował super pakę, pomimo problemów z kwarantanną itd. Każdy prezent nawiązywał do mojego opisu, dostałem:
1) grzybownik + mapę, lubię przyrodę, las i podróże, będzie okazja podszkolić się w tej dziedzinie (bo znam cię raczej słabo :))
2) łamigłówkę Kopernika - interesują mnie zagadki i gry logiczne, tego nie miałem, trafiony w 100%
3) własnoręcznie wykonane ciastka wegańskie - są świetne, połowy już nie ma ( ͡º ͜ʖ͡º)
4) największe zaskoczenie - własnoręcznie wykonana czapka! Paweł ma jak widać nie lada zdolności manualne, a zależało mi na prezencie ręcznie wykonanym - zrobił ciepłą zimową czapkę, która spodobała się nie tylko mnie, ale i nastoletniej córce - będziemy nosić na zmianę ;)
No i najważniejsze - odręczny ciepły list :) Dziękuję Pawle za świetną paczkę, organizatorom za ogarnięcie zabawy, mojemu odbiorcy @bugzzz oraz wszystkim uczestnikom, wesołych świąt dla wszystkich
#wykopaka #pokazkota
źródło: comment_1640066993wfAVzyCfWACcdJSTxOI9gQ.jpg
  • 1