Wpis z mikrobloga

Zapomiałem wstawić
Taki drop w tym roku
Nie był dobry co prawda nie był też zły można powiedzieć że był średni
Pojazdy
Kv
Matilda
I lolek II tieru
Ogólnie to jak co roku jeden trafi wszystkie czołgi w 75 a drugi jeden, dobrze że wprowadzili gwarantowany pojazd po 50 pudełkach bo można było nic nie trafić w 200 tak jak Ded87 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A i przy okazji wg musiało #!$%@?(pogorszyć) zbieranie dekorek w albumie ¯\_(ツ)_/¯
W poprzednich latach była możliwość wbicia 50% bonusu do kredytów grając bez wydawania hajsu a w tym roku każdy widzi jak jest ciężej. Dobrze że chociaż te misje weekendowe dali na 10k skorupek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wot
PoteznyMazur - Zapomiałem wstawić 
Taki drop w tym roku 
Nie był dobry co prawda ni...

źródło: comment_1640010225ytM6GbNnuVaoDhvrJb6SJ3.jpg

Pobierz
  • 10
dobrze że wprowadzili gwarantowany pojazd po 50 pudełkach


@Potezny_Mazur: Tak średnio "dobrze", bo 50 pudełek kosztuje znacznie więcej niż dowolna premka ze sklepu, a świecący na złoto napis "ej, kup jeszcze 20 paczek, dostaniesz GWARANTOWANY czołg!" to jest mechanizm naciągania do zakupu znany z najwredniejszych "gier" mobilnych.

Tym bardziej że ten konkretny event świąteczny pobił wszystkie dotychczasowe rekordy WG, jeśli idzie o agresywną monetyzację w WoT.
@mnik1:

Tym bardziej że ten konkretny event świąteczny pobił wszystkie dotychczasowe rekordy WG, jeśli idzie o agresywną monetyzację w WoT.

Gracze dostają to, na co się godzą. Ja się dziwie, że takie ukryte gry hazardowe w grach, nie są zabronione jak w Belgii.
@mnik1: > Tak średnio "dobrze", bo 50 pudełek kosztuje znacznie więcej niż dowolna premka ze sklepu, a świecący na złoto napis "ej, kup jeszcze 20 paczek, dostaniesz GWARANTOWANY czołg!" to jest mechanizm naciągania do zakupu znany z najwredniejszych "gier" mobilnych.
A to jak otworzysz pudełko to nic nie dostajesz?
Kup 50, dostań golda konto premium i przynajmniej jeden pojazd, kalendarz adwentowy ma dobre oferty więc jest na co wydać złoto. Paczki