Wpis z mikrobloga

no i zdaje się, że do USA to nam jeszcze dużo brakuje. Biden zaczął socjal pełną gębą


@Ebenezer-Scrooge: Przecież Biden jest wasz, powinieneś go chwalić bo Ci rubli utną z wypłaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tymczasem wracając ze świata twoich urojeń do rzeczywistości, dane wyglądają jak poniżej. I to mimo przyjęcia ponad 1mln Ukraińców na rynek.


@kryptonim_putas: To jest stopa REJESTROWANEGO bezrobocia. Nie osób, które nie pracują. Częśc bezrobotnych przeskoczyła z "bezrobotnego rejestrowanego" do "bezrobotnego nierejestrowanego" (ponownie, doczytaj co się zmieniło od 2014 roku i dlaczego nie za bardzo się opłaca rejestrować jako bezrobotny bo już w-------z swoją tępotą) i do innych kategorii niepracujących.

https://wuplodz.praca.gov.pl/web/po-wer/-/1568147-definicja-osob-bezrobotnych-i-biernych-zawodowo tu masz wyjaśnione jak dla debile z czego się składa grupa
  • Odpowiedz
słabym wykształceniem nazywasz ukończenie najbardziej złożonego kierunku w najlepszym technikum w promieniu 30 kilometrów?


@Shatter: Tak. Zmiecie to dowolny inżynier po najbardziej gównianej uczelni.

Dwa lata później pracowałem tam z doskoku jako uczeń, brali dosłownie każdego.


@Shatter: Poczekaj kilka lat i powiedz, czy sytuacja wóciła do starej (nie biorą każdego) czy utrzymała się nowa (biorą jak leci).
  • Odpowiedz
I nie, w zakładach przemysłowych nie liczy się wykształcenie, a umiejętności. A na produkcji nie liczy się nic


@Shatter: Czekaj - ci najlepsi absolwenci serio celowali w pracę niewymagającą kwlaifikacji?

Lolsą.
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas: Tak już zapytam z troski: tej kasy masz chociaż tyle, żeby w razie d-------a stóp procentowych w kosmos spłacić hipotekę od strzała, czy może raczej liczysz że przy szalejącej inflacji i podwojeniu rat kredytu za pół roku jakoś to się zepnie?

Powiedz chociaż, że jedno z was ma stała pracę - znaczy, mianowanie na jakiś fajny etacik, bo się boję że trzeba będzie na was łożyć w momencie jak
  • Odpowiedz
faktycznie, może nie jesteś ostro nieletni, ale moja druga teza (średniozarabiający z awansu społęcznego, co to nie umie w finanse) się potwierdza.


XDDDDDDD

mam wyjebongo w kilkudziesięciozłotowy bonus. Taka jest między nami różnica. Hajs, odkąd mam odłożone na kupkę i ta kupka rośnie, nie robi na mnie, ani wrażenia, ani nie jest sensem życia. Dla ciebie jest - ok, zupełnie nie moja sprawa. Natomiast sugerowanie, że kto nie robi tak jak ty, nie widział grosza, jest żałosne, podobnie jak ta dyskusja, którą niniejszym kończę.

PS.
  • Odpowiedz
PS. To skoro na moim screenie było więcej, musisz czuć się ode mnie gorszy, tak?


@kryptonim_putas: Czytać nadal nie umiesz - przeczytaj przedostatnie zdanie pierwszego komcia. do kupy 2-2,5 miliona, podliczać będe jak Ebenezer od Dickensa w wigilię.

mam wyjebongo w kilkudziesięciozłotowy bonus. Taka jest między nami
  • Odpowiedz
A teraz czekam na kwik, że ja nie mam najważniejszego, czyli b------a lub trzech xD albo że prawdziwym bogactwem są w a r t o ś c i


Kolo, ale ja mam w twoje życie absolutnie w------e xD Przezabawne te twoje chochołki.
  • Odpowiedz
Kolo, ale ja mam w twoje życie absolutnie w------e


@kryptonim_putas: Tak bardzo w------e, że w celu podbudowania swojego gównianego i słabego ego wrzucić screen live z konta i bredzić że płacisz więcej dochodowego niż ja zarabiam xD

No, na bank. A teraz grzecznie pieńcsetplusu bierz socjal i szybko po żuberki, po nowym roku będa droższe. Ale pamiętaj, droższe od Tuska, a 500 od dudusia xD
  • Odpowiedz