Wpis z mikrobloga

Wtedy rządiła Platforma która nie rozdawała pieniędzy, dzięki temu oszczędności i pensje nie traciły na wartości.


Wyżej masz wykres ilustrujący realny wzrost płac. Po odjęciu inflacji, wciąż zarabiamy nieporównywalnie więcej niż za "liberałów" z PO. Co więcej, "liberałowie" z PO legitymowali się znacznie wyższym poziomem długu publicznego do PKB, wyższym bezrobociem i zdecydowanie niższym PKB per capita. Tacy to byli gospodarni, kompetentni władcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@
  • Odpowiedz
Super sprawa takiego bezdennego buraczka doprowadzić do łez, gdzie byle pisowiec z b--------i i żubrem ma wincyj odłożone niż wielki pan finansista xD


@kryptonim_putas: No mówię, analfabetyzm, przerzucanie swoich reakcji na rozmówcę i dorabianie ideologii do obrazka. Jak to, ktoś nie ma wszystkich zaskórniaków w jednym banku?

Po odjęciu inflacji, wciąż zarabiamy nieporównywalnie więcej niż za "liberałów" z
  • Odpowiedz
biedny pisowiec, uciekł jak zaczęli go podsumowywać ( ͡º ͜ʖ͡º) won do Mateckiego po 60 groszy


@Angmac: Ja chcę upadku tego zdebilałego rządu po to, żeby widzieć kwik tych wszystkich Mateckich, Piotrowiczów i reszty czerwonej zarazy gdy będa odrywanie od koryta.

Eh, żeby jeszcze usunięto Kaczyńskich z Wawelu za życia Jarka - to byłoby miodne posłuchać jak ten prostak krzyczy o "mlask, bałbarzyństwie, ciamk".
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas: No mówię, analfabetyzm, przerzucanie swoich reakcji na rozmówcę i dorabianie ideologii do obrazka. Jak to, ktoś nie ma wszystkich zaskórniaków w jednym banku?


Na razie udowodniłem, że mam w jednym banku wincyj niż ty, biedaku xD A skoro poczucie, że jesteś lepszy opierałeś na tym, że masz pieniądze, to zgodnie z takową logiką musisz czuć się teraz gorszy. Tyle, że ty i logika nawet koło siebie nie staliście. Wcześniej zarzuciłeś mi, że wrzuciłem screen z konta by podbudować swoje ego... zarzuciłeś mi to TY, który wrzuciłeś przecież screen swojego konta kilka miesięcy wcześniej. Your logic at its finest.

Po odjęciu inflacji, wciąż zarabiamy nieporównywalnie więcej niż za "liberałów" z PO.

Kolejne kłamstwo pokroju "w 2014 zarabiało się po
  • Odpowiedz
@lubie_p--o: i jeszcze jedno - oczywiście zapomniałeś, że w 2020 w recesji były wszystkie kraje UE. Dobrze jednak, że podrzucasz ten temat, strzelając sobie w stopę. Otóż okazuje się, że nasza gospodarka, poradziła sobie z kryzysem najlepiej z wyjątkiem Litwy. Całkiem nieźle jak na zrujnowany kraj bez perspektyw, rządzony przez nieudaczników i na skraju przepaści xD
kryptonimputas - @lubiep--o: i jeszcze jedno - oczywiście zapomniałeś, że w 2020 w re...

źródło: comment_1640073972yQHa3Tudqc2qDC7nI7K8BZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@lubie_p--o: i jeszcze jedno - oczywiście zapomniałeś, że w 2020 w recesji były wszystkie kraje UE. Dobrze jednak, że podrzucasz ten temat, strzelając sobie w stopę. Otóż okazuje się, że nasza gospodarka, poradziła sobie z kryzysem najlepiej z wyjątkiem Litwy. Całkiem nieźle jak na zrujnowany kraj bez perspektyw, rządzony przez nieudaczników i na skraju przepaści xD


@kryptonim_putas a jak Tusk się cieszył z zielonej wyspy?
  • Odpowiedz
e w stopę. Otóż okazuje się, że nasza gospodarka, poradziła sobie z kryzysem najlepiej z wyjątkiem Litwy. Całkiem nieźle jak na zrujnowany kraj bez pe


@lubie_p--o:

Tusk miał prawo się cieszyć z zielonej wyspy, tak jak Morawiecki ma prawo się cieszyć z tego co jest dziś. Zrozumcie to w końcu. Polska nie była w ruinie za PO. Polska nie jest w ruinie za PiS. Jesteśmy i byliśmy jednym
  • Odpowiedz