Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dawidczeta: a to nie wiedziałem, byłem przekonany że już żadnej nie produkują, pewnie całe zasoby idą na produkcję 5tki
ale w takim razie dziwni mnie obniżona dostępność padów do PS4
no i ciekawe czy będzie nam dane kupić jeszcze slimke nówkę w dobrej cenie
@krajh: wątpie co do normalnej ceny. Teraz często pakują 500 gb wersję do zestawów. Wg. Mnie teraz to już lepiej w 5 inwestować. Ja swoją slimke 1tb kupiłem za 250 euro z 2 padami i cod mw w mediamarkt, ale to był już ostatni opłacalny deal na ps4. Co do padów to ja jakoś nieodczułem by było ich coraz mniej. Po prostu na ps5 wychodzi więcej akcesoriów i bardziej sklepom zależy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dawidczeta: no chodzi mi o to że rzeczywiście w okresie świąt/bf można było złapać dualshocka za 169pln w markecie a teraz najczęściej znajdziesz tylko czarny i za normalną cenę 249
za to już szybciej dostaniesz dualsensa w jakiejs promce czy legitny resell z bundla
@pietrek16: ja swoją 4 trzymam w gablocie + ps3 ( ͡° ͜ʖ ͡°). A co do padów to w sumie nigdy nie dokupywałem. Ostatnio naprawiłem ds4, z którego prawie w ogóle nie korzystałem i został mi jeszcze ds3, ale tam to problem z tasiemką która przekazuje sygnał do płyty, które przyciski na padzie zostały wciśnięte ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ceny 4 ostro poleciały