Wpis z mikrobloga

Szczerze? W dupie mam ten tvn i ta stację. Najbardziej mnie śmieszy nasz naród. Galopująca inflacja, wysokie podatki, rachunki, odbieranie praw i wolności ludziom pod płaszczykiem obostrzeń covidowych? ZERO problemu, zero manifestów. Tvn lex? Pełne ulice.
Ten naród to powinno sie ruchac tak jak Pan Stonoga mówił. Nie ma ratunku. Za głupi ludzie.

#tvn #telewizja #bekazlewactwa
  • 29
@Pioneer95: Mirku to nie do końca tak działa, ja i wielu mi podobnych chętnie byśmy poszli protestować w sprawie podatków tyle że sam wiesz że jest za mała siła przebicia i się zwyczajnie podpinamy pod jakiekolwiek strajki, tam ludzi protestujących tylko dla tvn jest mniejszość
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Pioneer95: ale warto mieć zawsze inny głos niż rządowa tuba. Nawet jeśli to jest głos kolejnego głupca.( no a nie czarujmy się, że TVN taka jest) Powinny być różne media, jak rządziła platforma to czytałem prawicowe gazety, a teraz czytam lewicowe i centrowe. Ważny jest wybór a ta ustawa w to uderza i powoduje monopol co jest niezdrowe. Musi być niezależna siła, kiedyś był Polsat, ale on pod wplywem jakiś rozmów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@naganiaczherculesa: jak będzie rządziło PO to też nie dowiedzą się z TVN za wiele. Tvp pis kontra tvn PO. Taka różnica. A co do ustawy to co zmienia? Jedynie uderza w interes ekonomiczny firmy z USA.
@Pioneer95: polaczkom było nawet w 1989 wszystko jedno czy będą rządziły komuchy czy nie

z wywiadu z dzisiejszej wyborczej:

Po naszej stronie nieusprawiedliwiony triumf, a przecież Polska nie w stu procentach popiera „Solidarność". Połowy Polaków nic to nie obchodzi, nie idą do wyborów. Mamy dwie trzecie głosów, wygląda na to, że popełnili błąd, godząc się na większościową ordynację.
I wprowadzić lockdown!!! Jakoś teraz nie widać zagrożenia covidowego podczas kilkutysiecznych strajków nie? Ta stacja jest takim samym dnem jak tvppis.


Ah, czyli jesteś po prostu szurem (covid) i debilem (tvp). trzeba było tak od razu, czasu bym oszczędził.