Wpis z mikrobloga

  • 274
Szczerze? W dupie mam ten tvn i ta stację. Najbardziej mnie śmieszy nasz naród. Galopująca inflacja, wysokie podatki, rachunki, odbieranie praw i wolności ludziom pod płaszczykiem obostrzeń covidowych? ZERO problemu, zero manifestów. Tvn lex? Pełne ulice.
Ten naród to powinno sie ruchac tak jak Pan Stonoga mówił. Nie ma ratunku. Za głupi ludzie.

#tvn #telewizja #bekazlewactwa
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pioneer95: Nie dość że symetrysta to debil. Zamach na media jakiekolwiek inne niż pisowskie domaga się protestów tak samo jak orzeczenia trybunału magister Przyłębskiej, to że nie ma protestów związanych z inflacją wcale nie umniejsza wagi problemu wolnych mediów i vice versa.
  • Odpowiedz
@Pioneer95: Powiem szczerze TVN oglądają ludzie, którzy przeważnie finansowo lepiej stoją niż oglądacze TVP. I oni przeważnie mają firmy/prace za granicą i ich inflacja nie dotyka. Ci co mają firmy podwyżki i tak przerzuca na klientów końcowych. Więc nie mają po co strajkować bo ich to nie dotyczy a że "Prawica" nie protestuję to ich wybór niestety najwyraźniej lubią być wykorzystywani.
  • Odpowiedz
W dupie mam ten tvn i ta stację.

Galopująca inflacja, wysokie podatki, rachunki, odbieranie praw i wolności ludziom pod płaszczykiem obostrzeń covidowych? ZERO problemu, zero manifestów. Tvn lex? Pełne ulice.


No i elegancko. Zamkną tvn to te wszystkie problemy znikną ¯\_(ツ)_/¯

W jedynej prawdziwej tv dowiesz sie, że u niemców gorzej. A w ogole to nie ma inflacji, covid pokonany i idziemy jak burza ku swietlanej przyszłości pod przywództwem polskich patriotów. Kasy mamy full. Nikt z rządu nie kradnie, nie niszczy obywateli i jest w pytę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Galopująca inflacja, wysokie podatki, rachunki, odbieranie praw i wolności ludziom pod płaszczykiem obostrzeń covidowych? ZERO problemu, zero manifestów.


@Pioneer95: A ty na ilu manifestacjach byłeś? ( ͡º ͜ʖ͡º)

No i jakby nie patrzeć, ograniczenie działalności TVNu
  • Odpowiedz