Wpis z mikrobloga

bo sie dobrze zarabia


@Zerp: jak chros bedzie chcial to ustawi wiekszy drop w kampanii w Act1 i co będziesz hillocka bił cały dzień bo sie dobrze zarabia?

sa alt qual gemy


@Zerp: to i replica items musieli dać gdzieś w grze. Gdyby dali gdziekolwiek indziej, to i argument z zarabianiem też pada na łeb.
no ale z tego jest dobry zarobek

@wewerwe-sdfsdfsdf:
W sumie to w poe możesz mieć z wszystkiego dobry zarobek. A głównie z rzeczy które dają unikalne nagordy (jak delve daje resonatory i fossile), szczególnie jeśli większość tego nie robi - bo wtedy działa zasady popytu i podaży. Tylko jeśli jestem w stanie zrozumieć ludzi grających tylko delve (bo jest po prostu szybki) to granie heistów to jakiś koszmar.

ale do levelowania
na początku ligi heisty dają kilkadziesiąt chaosów na start


@sylben: ja już mówiłem, że jedyna przewaga heistów nad np. delvem jeżeli chodzi o zarobek w early to to, że daje Ci surową walutę, bez konieczności wymiany. Z drugiej strony, jeśli wiesz jak użyć rezonatórów (np. na cluster jewelach) to zarabiasz nie kilkadziesiąt chaosó tylkow exów.

Ale ta przewaga jest okupiona (moim zdaniem) najbardziej wkurzającym gamepolayem jaki oferuje poe. Jedyne co jest