Wpis z mikrobloga

@DarkZizi: A co Cię to obchodzi na co ktoś wydaje swoje pieniądze?


@yupitr: Co cię to obchodzi jakie ktoś ma zdanie na temat wydawania przez ciebie swoich pieniędzy? Wydawaj swoją minimalną na petardy. Bylebym tylko nie musiał ich słuchać. Ha tfu.
  • Odpowiedz
A ja życzę ci żebyś był dobrym człowiekiem


@Dziarskiluj: I vice versa. Jak będziesz strzelał nie #!$%@?ąc nikomu to miłej zabawy, w przeciwnym wypadku życzę urwanych rączek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: i znowu zaglądasz komuś do portfela i oceniasz czy ktoś zarabia minimalną czy nie. Poczytaj sobie dalej, że ja nie napisałem nigdzie, że popieram #!$%@? petardami i chodzi mi jedynie o to, że nikogo nie powinno obchodzić na co ktoś wydaje swoje pieniądze. Widzę, że u Ciebie Janusz w nazwie to nie przypadek
  • Odpowiedz
@DarkZizi jak można wydawać pieniądze na alkohol albo papierosy. Albo na auto i paliwo jak masz blisko to rowerkiem 10 min i jesteś. W ogóle jak ktoś śmie wydawać swoje pieniądze.
  • Odpowiedz
A co Cię to obchodzi na co ktoś wydaje swoje pieniądze?

@yupitr: Mnie na przykład obchodzi, jeśli dzban wydaje pieniądze na coś, co uprzykrza życie wszystkim wokół. I nie, argument "światełka ładnie świeca, jest duże BUM i prostaczki się cieszą z kolorów" nie jest argumentem usprawiedliwiającym zakup. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SkeletonKing: strzelanie jeden dzień w roku bad, szczekanie w niebogłosy każdej nocy przed 365 dni
  • Odpowiedz