Wpis z mikrobloga

@Dziarskiluj: Mmmmm może urwie ci rękę albo #!$%@? uszy ( ͡ ͜ʖ ͡) dwa lata temu sąsiad rzucił petardę w moim kierunku i mojego psa, dwa dni później #!$%@? mu petardę w ręce i dostał mandat jeszcze od policji za rzucanie petardami poza sylwestrem xD taki obraz wasz petardziarze, najpierw kupujecie jakies gowna a potem zajmujecie miejsce na sorze ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
@Dziarskiluj: jest protip na sylwestra i na codzień - kup sobie rewolwer na ślepaki 6mm long i on już przychodzi z nakładka do wystrzeliwania rac, do tego kupujesz amunicję knalpatronen i race tez knalpatronen - lepsze dużo od petard bo raca zawsze wylatuje z pistoletu a nawet jak wybuchnie ci w nakładce do strzelania jak to mi zrobiło pare razy to po prostu huk głośny i tyle, a te race
  • Odpowiedz
i znowu zaglądasz komuś do portfela i oceniasz czy ktoś zarabia minimalną czy nie. Poczytaj sobie dalej, że ja nie napisałem nigdzie, że popieram n***********a petardami i chodzi mi jedynie o to, że nikogo nie powinno obchodzić na co ktoś wydaje swoje pieniądze. Widzę, że u Ciebie Janusz w nazwie to nie przypadek


@yupitr: A ja napisałem że interesuje mnie hałas który wytwarzają petardy. Uszczelnijcie sobie swoje meliny i możecie
  • Odpowiedz
@yupitr: A ja gdzieś napisałem źe interesuje mnie na co jakiś idiota wydał te ochłapy co mu co miesiąc rzuca Janusz jak psu? Interesuje mnie tylko to żebym nie myślał słuchać huków
  • Odpowiedz
@Dziarskiluj: ponad rok temu wzięliśmy psa, szczeniaka. Mały bał się przejść przez ulicę, jak auto z daleka widział. Po kilku tygodniach nie miał już z tym problemu. Swój pierwszy Sylwester spędził z nami na balkonie oglądając fajerwerki, miał wtedy może 4 miesiące. Zero stresu, zero strachu ¯\(ツ)/¯ Przypomina mi się mem z psami w wojsku, co dziś się boją petardy xD
  • Odpowiedz