Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@DoktorNauk: po pierwsze "Książkach" z wielkiej litery, po drugie w Książkach była to wspaniała, wielowymiarowa, głęboka postać z przemyślanymi motywacjami i doskonale skrojonym pod nie charakterem. Jako postać piatoplanowa wciąga dupą 99.9% postaci pierwszoplanowych całej światowej literatury (tak naprawdę tylko Geralt mu się opiera) co nie jest dziwne, biorąc pod uwagę, że wyszedł spod pióra samego Mistrza.

Naprawdę nie wiem czemu ten lewacki czarny netflix z małej tak zgwałcił tę postać
@powaznyczlowiek: Netflix to korpo, a korpo wymaga wyników. Wyniki to hajs, a hajs płynie z wysokiej oglądalności.
Wysoka oglądalność wynika z dostępności materiału, a materiał który będzie wybitny, będzie zbyt ciężki w odbiorze dla większości społeczeństw. Co wpłynie na mniejszą oglądalność i w ostateczności na mniejszy zysk. Przecież to logiczne (_ )

Tym bardziej dziwi oburzenie większości że ło jej czarodziejki były brzydkie i czarne a
@Wraniak: Jeździł po grach bo hajsu nie miał z nich, i tyle. Netflix chwali bo pewnie tym razem na procent wziął, ale efekty widać xD

Kiedyś w sumie gościa szanowałem, nawet po jego wypowiedziach na temat gier, bo rzeczywiście czasami fani mnie irytują, ale po Netflixie widać, że to jest typowy Janusz bo już był gotowy im buty lizać jak do niego z ofertą przyszli.