Wpis z mikrobloga

Przyszła pora i na mnie: przed Państwem super paka #wykopaka.

Dnia Pańskiego 18 grudnia, w piękną sobotę, z wybornej jakości snu wybudził mnie dźwięk wiadomości SMS. Otwierając oczy o godzinie 7:37, w myślach mordowałam już nadawcę ów wiadomości, jednak gdy okazało się, iż to kurier z szanowanej firmy #inpost, od razu me nastawienie się zmieniło. Czym prędzej założyłam odświętne dresy, po czym wyruszyłam w drogę do Wielkiej Maszyny z Prezentami. Mój Mikołaj zmylił me tropy, nazywając paczkę Skandynawską inkwizycją ( #pdk ) - oczami wyobraźni widziałam już książkę o hygge, LEGO czy konika z Dalarny. Jednak nim dane mi było odkryć zawartość kartonu, najpierw przyszło mi i stoczyć nierówną walkę z Paczkomatem, który zażarcie jej bronił, chowając paczkę na najwyższej półce, w najgłębszym miejscu odległej skrytki. Tutaj chciałabym serdecznie pozdrowić Pana z czarnego rumaka (zwanego też Passatem), który pomógł mi pokonać smoka Paczkomata i szczęśliwie wróciłam do domu z pakunkiem.
Mój nadawca chciałby pozostać anonimowy, co szanuję. Mireczku, jeśli to czytasz, to po raz tysięczny dziękuję Ci bardzo z całego serduszka.
Tak więc, jeśli chodzi o zawartość, to moja mordka cieszyła się bardzo z:
- dużej ilości folii BOMBELKOWEJ,
- českiego memička,
- słodyczy wszelkiej maści, od czekolady, przez Oreo, na cukierkach kończąc,
- gry Harry Potter Lego - czyli jednak coś skandynawskiego było! Będzie grane już jutro!
- książki o algorytmach - to mnie bardzo zdziwiło! Już w przerwie świątecznej zabieram się do czytania tego arcydzieła, jedyne 1118 stron rozkoszy!
- bluzy największego złoczyńcy z Harrego Pottera - tak, dobrze czytacie - samego Dracona Malfoya!
- gry Harry Potter Cluedo - a żebyś wiedział, że chciałam ją kupić po świętach!
- gry planszowej Orbis - kolejna ciekawa planszówka do kolekcji!
Podsumowując, mój Mikołaj to naprawdę równy gość i polecam tego allegrowicza.
Ja jestem Plaquo, a to był wpis z serii #pokapake
źródło: comment_1639852353qGOxd9WwnahBtzT62I5GfS.jpg
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@plaquo:

Jednak nim dane mi było odkryć zawartość kartonu, najpierw przyszło mi i stoczyć nierówną walkę z Paczkomatem, który zażarcie jej bronił, chowając paczkę na najwyższej półce, w najgłębszym miejscu odległej skrytki. Tutaj chciałabym serdecznie pozdrowić Pana z czarnego rumaka (zwanego też Passatem), który pomógł mi pokonać smoka Paczkomata i szczęśliwie wróciłam do domu z pakunkiem.

Medal wykopakowej bajkopisarki